سامان حیدری: با برتری در انتخابی کاراته بخش مهمی از راه حضور در ترکیب کومیته تیمی را طی کردم/ امیدوارم در اسپانیا هت‌تریک قهرمانی کنیم

سامان حیدری، ملی‌پوش کاراته ایران گفت: حضور در ترکیب کومیته تیمی برای مسابقات جهانی به صلاحدید کادرفنی بستگی دارد اما با برتری در انتخابی نیمی از راه را طی کردم.

سامان حیدری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برتری مقابل کیوان بابان در انتخابی تیم ملی اظهار داشت: بعد از قهرمانی در بخش کومیته تیمی مسابقات قهرمانی آسیا تا قبل از حضور در کاراته وان آلمان به دلیل آسیب دیدگی تمرینات چندان خوبی را پشت سر نگذاشتم، اما با این شرایط در آلمان حاضر شدم. در این مسابقات نیز تا فینال جدول خود صعود کردم ولی متاسفانه موفق به کسب مدال نشدم، اما خوشبختانه سجاد گنج‌زاده نماینده شایسته کشورمان در این وزن به مدال طلا دست یافت.

وی تصریح کرد: من برای حضور در مسابقه انتخابی تیم ملی نیز با توجه به اینکه تنها ۳ روز پیش به ایران بازگشته بودیم، تنها توانستم ریکاوری نسبی داشته باشم. با این شرایط خدا را شکر در مجموع مقابل کیوان بابان به برتری دست یافتم. کیوان از کاراته‌کاران شایسته و با پتانسیل کشورمان است و در دو سال گذشته نیز بهترین بازیکن وزن خود در سوپر لیگ بوده است. من و کیوان امسال در کنار هم قهرمانی کومیته تیمی آسیا را جشن گرفتیم اما خدا را شکر توانستم با برتری مقابل او پیراهن تیم ملی را برای جهانی آلمان به تن کنم.

ملی‌پوش کومیته تیمی کشورمان در پاسخ به این سوال که با برتری مقابل بابان حضورش در ترکیب کومیته تیمی برای مسابقات جهانی اسپانیا قطعی شده است، گفت: این موضوع به صلاحدید کادرفنی بستگی دارد اما من بخش مهمی از انتخابی تیم ملی را برای حضور در مسابقات جهانی پشت سر گذاشتم. با این شرایط باز هم مطیع صلاحدید کادرفنی خواهم بود و به هر تصمیمی که گرفته شود احترام می‌گذارم.

حیدری در خصوص شانس تکرار قهرمانی دو دوره گذشته کومیته تیمی کشورمان در مسابقات جهانی گفت: مطمئن باشید غیر از کسب مقام قهرمانی اعضای تیم کومیته تیمی ایران به چیز دیگری فکر نمی‌کنند. من در مسابقات جهانی ۲۰۱۲ فرانسه نیز برای اولین بار موفق به کسب نشان برنز کومیته تیمی شدم. در مسابقات جهانی ۲۰۱۴ آلمان نیز به مقام قهرمانی دست یافتیم. تیم ما سال ۲۰۱۶ نیز در اتریش این عنوان را تکرار کرد و امیدوارم در اسپانیا با کسب سومین طلای کومیته تیمی موفق به هت‌تریک شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار