فوتبال جهان| نیمار: اگر بازهم طرفدارانم وارد زمین بازی شوند از آنها حمایت می‌کنم

فوتبال جهان - نیمار از حرکتی که در بازی اخیر پاری‌سن‌ژرمن انجام داد دفاع و تأکید کرد که آن را تکرار خواهد کرد.

، در پیروزی ۳ بر یک این هفته تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مقابل رم در رواژون پارک، نیمار نه تنها با دادن یک پاس گل به ثبت ششمین برد متوالی تیمش در این فصل لوشامپیونه کمک کرد بلکه حرکتی انجام داد که مورد توجه قرار گرفت. در خلال بازی یک تماشاگر کم سن و سال از روی سکوها به داخل زمین بازی و به سمت نیمار رفت که مهاجم برزیلی او را در آغوش گرفت و اجازه نداد که مأموران امنیتی ورزشگاه با خشونت او را از زمین مسابقه خارج کند. نیمار همراه طرفدار کم و سن و سالش از زمین بازی خارج شد و حتی پیراهن خود را هم به او داد.

نیمار پس از بازی شب گذشته (یکشنبه) PSG گفت: باعث خوشحالی من است که در خارج از پاریس هم مورد توجه قرار بگیرم به خصوص از سمت یک پسر بچه‌ای مانند آن کسی که وارد زمین بازی شد. حرکتی که من در قبال او انجام دادن چیزی طبیعی و خالص بود و من باز هم انجامش می‌دهم.

نیمار در دقیقه ۹۰ بازی تعویض شد اما با اینکه در آن زمان تکلیف بازی عملاً مشخص شده بود نیمار باز هم از تصمیم سرمربی‌اش توماس توخل ناراضی بود هر چند که رویکرد او را ستود.

ستاره سابق بارسلونا ادامه داد: مردم فکر می‌‌کردند که من منتظرم از زمین بازی بیرون بروم اما من بابت پاس بدم عذرخواهی کردم. هیچ بازیکنی دوست ندارد تعویض شد اما من عصبانی نبودم. این را هم می‌دانم که تعویض شدن به من این فرصت را می‌دهم که ریکاوری کنم. من می‌توانم در هر پستی در خط حمله بازی کنم و با این موضوع مشکلی ندارم. زمانی که روی نیمکت باشم هم آماده‌ام به تیمم کمک کنم. توخل سرمربی جوانی است و شیوه فکری خودش را دارد. ما هم کاری که او در حال حاضر دارد انجام می‌دهد را دوست داریم. شیوه تمرینات او اینکه مدام با بازیکنانش ارتباط دارد، واقعاً خوب است. به لطف شیوه کاری، من امیدوارم که فصل خوبی را تجربه کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار