مصطفی قنبرپور: سپیدرود همه روزنه‌ها را بسته بود/ مشکلی با برانکو ندارم

مصطفی قنبرپور گفت که تیم فوتبال سپیدرود در دیدار مقابل پرسپولیس، همه روزنه‌ها را بسته بود.

خبرنگار ورزشی ، مصطفی قنبرپور پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: ما پله به پله جلو می‌رویم. می‌دانستیم سپیدرود خیلی بسته بازی می‌کند و تا دقایق آخر، همه روزنه‌ها را بسته بود. رسیدن به دروازه این تیم سخت بود. بخت و اقبال یار سپیدرود بود و ما چند فرصت خوب را هم روی شوت و سانتر از جناحین از دست دادیم. خوشحالیم پاداش صبر و حوصله‌ای را که بازیکنان به خرج دادند، گرفتیم.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه پرسپولیس هم مانند استقلال در دربی برگشت به اختصاص ۵۰ درصد از ورزشگاه آزادی به تماشاگران استقلال رضایت می‌دهد یا خیر، گفت: این را در جلسه‌ای که با گرشاسبی خواهیم داشت، بررسی می‌کنیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار روز پنجشنبه این تیم مقابل استقلال تصریح کرد: دربی یک بازی سخت است و برانکو برای این مسابقه، تمرینات بهتری در نظر دارد. امیدوارم بازی خیلی خوب و قابل قبولی همانند دیدار مقابل الدحیل و سپیدرود ارائه کنیم و مقابل حریف خیلی خوب‌مان یعنی استقلال نتیجه بگیریم.

قنبرپور در این باره که گفته می‌شود روابط خوبی میان او و برانکو ایوانکوویچ وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این حرف و حدیث‌ها همیشه وجود دارد. امیدوارم این حاشیه‌ها به باشگاه پرسپولیس ضربه نزند. چون پرسپولیس از همه مهم‌تر است. این مسائل سبب ایجاد تنش می‌شود. من و برانکو چهار سال است که با هم کار می‌کنیم و زمانی که من دستیار او بودم و نیز در زمانی که مدیر تیم شدم، مشکلی با هم نداریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار