حاجی‌بیگی: پاداش بازیکنان پرسپولیس رقم قابل توجهی است/ به برنامه‌ریزی لیگ اعتراض داریم

محمدرضا حاجی‌بیگی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به فشردگی دیدارهای این تیم اعلام کرد به نوع برنامه‌ریزی اعتراض دارند.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا حاجی بیگی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از برتری یک بر صفر سرخپوشان مقابل سپیدرود، گفت: بازی خوبی انجام داد اما اتلاف وقت زیادی داشتند که باعث اعتراض هواداران ما شده بود. خدا را شکر توانستیم با این خستگی تیم سپیدرود را یک بر صفر شکست دهیم و با برد به استقبال دربی برویم.

وی درباره نحوه برنامه‌ریزی بازی‌های لیگ و فشردگی بازی‌های پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما به این برنامه‌ریزی بازی‌ها اعتراض داریم که فشردگی زیادی دارد و باید برنامه‌ریزی طوری باشد که تیم ما هم خسته نشود.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص پرداخت پاداش بازیکنان این تیم برای برد مقابل الدحیل و اینکه آیا پاداش بازیکنان دلاری پرداخت می‌شود، تصریح کرد: پاداش‌ها را به زودی پرداخت می‌کنیم که رقم قابل توجهی است، اما کار ما هم با ریال است نه دلار.

حاجی‌بیگی درباره اینکه آیا برای استقلالی‌ها کری می‌خواند یا نه، گفت: اجازه بدهید، بالاخره دوستان (استقلالی‌ها) هم زحمت می‌کشند و باید در زمین همه چیز را ثابت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار