یحیی گل‌محمدی: می‌توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم

یحیی گل‌محمدی گفت: می‌توانستیم سه امتیاز را به دست آوریم.

خبرنگار از مشهد مقدس، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پدیده خراسان مقابل تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز حادثه تروریستی اهواز را به مردم اهواز تسلیت می‌گویم. بازی خوبی انجام دادیم و مقابل تیم قابل احترامی بازی کردیم. تیمی که بازیکنان خوبی جذب کرده بود و این هدف را داشت که ۳ امتیاز را از ما بگیرد.

سرمربی پدیده اضافه کرد: بچه‌های ما امروز یک بازی جاندار و هدف‌دار را انجام دادند. می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم، به ویژه در نیمه اول. بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و به تک تک آنها افتخار می‌کنم که برای مردم مشهد با جان و دل مایه گذاشتند. اگر گناه نبود من سمت بازیکنان سجده و تعظیم می‌کردم. در هر صورت از بچه‌ها تشکر می‌کنم که شرایط سختی را تحمل می‌کنند.

گل‌محمدی درباره مشکلات مالی پدیده اظهار داشت: این قول را دادند که فردا مشکلات حل شود. از هواداران مشهدی هم تشکر می‌کنم که اینطور ما را تشویق و مورد حمایت قرار دادند. امیدواریم در ادامه راه با حل شدن مشکلات بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم و شخصیتی که به دست آوردیم و توانستیم خودمان را در بالای جدول نگه داریم با ارزش است.

ادامه دارد....

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار