فوتبال جهان| رفتن به ورزشگاه برای تماشای چیزی جز مسابقه فوتبال! + عکس

فوتبال جهان - رسانه‌های انگلیسی هواداری را در فوتبال باشگاهی این کشور شناسایی کرده‌اند که برای تماشایی چیزی جز مسابقه فوتبال به استادیوم‌ها می‌رود.

و به نقل از نشریه میرر، برای دومین بار در هفته اخیر، یک هوادار فوتبال در انگلیس در حالی که از عینک واقعیت مجازی (VR) استفاده می‌کرد در وزشگاه‌‌ها حاضر شد و به تماشای چیزی جز مسابقه‌ای که بلیت آن را خریده بود نشست.

این هوادار عجیب انگلیسی که هویتش هنوز فاش نشده است، چهارشنبه هفته پیش در حالی در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر - محل مصاف منچسترسیتی و لیون در لیگ قهرمانان اروپا - رؤیت شد که یکی از عینک‌های واقعیت مجازی شرکت سامسونگ را به چشمانش زده بود.

در ابتدا تصور می‌شد که این عینک به فناوری مجهز شده است که به او اجازه می‌دهد بازی را با افکت‌های خاصی ببیند اما پیگیری‌های خبرنگار میرر در تماس‌هایی که با شرکت سازنده عینک داشته مشخص کرده که هیچیک از عینک‌های واقعیت مجازی تولید شده توسط این شرکت کره‌ای قابلیت پخش فوتبال به صورت زنده را ندارند و به این ترتیب قطعی شد که او در زمان حضورش در ورزشگاه در حال تماشای چیزی جز مسابقه فوتبال بوده است.

همین هوادار  ۴۸ ساعت قبل نیز در ورزشگاه سنت‌مری محل برگزاری مصاف ساوتپهمتون و برایتون هم با عینک واقعی مجازی رؤیت شده بود به همین دلیل انگیزه‌اش از این کار برای خیلی از تماشاگردان و رسانه‌ها جالب توجه بوده است چرا که او برای استفاده از گجت ۱۱۹ پوندی‌اش هزینه خرید دو بلیت مجموعاً به مبلغ ۷۰ پوند پرداخته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار