در روز غیبت احمدی؛ درفشی‌پور و حیدری در اردوی تیم ملی کاراته باقی ماندند

رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته در وزن ۶۷ کیلوگرم در سالن شهید کبکانیان برگزار شد.

خبرنگار ورزشی ، رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته در وزن ۶۷ کیلوگرم و همچنین مبارزه سامان حیدری و کیوان بابان برای باقی ماندن در اردوی تیم ملی صبح امروز(یکشنبه) با حضور محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته ، شهرام هروی،سرمربی تیم ملی و حسین روحانی و شهاب سلطانی در سالن شهید کبکانیان برگزار شد.

با توجه به غیبت سعید احمدی، نایب قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۳ پاریس در رقابت‌های انتخابی، امیررضا میرزایی، سیدعلی کریمی و هامون درفشی‌پور به رقابت با یکدیگر پرداختند.

ابتدا امیررضا میرزایی با نتیجه یک بر صفر از سد سیدعلی کریمی گذشت. در دور دوم هامون درفشی‌پور و امیررضا میرزایی به مصاف هم رفتند که این دیدار به تساوی۵-۵ انجامید، اما با نظر کادرفنی این دو کاراته‌کا مجددا به مصاف هم رفتند و پس از تساوی صفر-صفر درفشی‌پور در هانتی به برتری دست یافت.

در ادامه هامون درفشی‌پور با نتیجه ۵ بر ۴ از سد سیدعلی کریمی گذشت. در آخرین مبارزه نیز هامون درفشی‌پور با نتیجه یک بر صفر از سد امیررضا میرزایی گذشت تا با سه برد در اردوی تیم ملی باقی بماند.

در مبارزات حضور در کومیته تیمی نیز کیوان بابان و سامان حیدری سه بار به مصاف هم رفتند. در مبارزه اول کیوان بابان با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری دست یافت، اما در دو دیدار بعدی سامان حیدری با نتایج ۴ بر ۲ و ۳ بر یک به برتری دست یافت تا در اردوی تیم ملی باقی بماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار