جام کنفدراسیون والیبال آسیا|هشتمی بانوان ایران در آسیا

تیم ملی والیبال بانوان کشورمان برای سومین بار در رقابت‌های AVCCUP مقابل استرالیا قرار گرفت که در دیدار امروز شکست خورد و به عنوان هشتمی آسیا بسنده کرد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال،  پرونده ششمین دوره رقابت‌های جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا در حالی امروز بسته می‌شود که تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در آخرین بازی خود در ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال بانوان آسیا امروز برای سومین بار مقابل استرالیا قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک به شکست خورد. ایران با این نتیجه عنوان هشتمی را کسب کرد.

جواد مهرگان با ترکیب باقرپور، علیخانی، مهسا صابری، برهانی، کدخدا، درگذنی، کیانی (لیبرو) بازی را آغاز کرد.

ست اول: تیم ملی کشورمان با وجود اینکه در ابتدای بازی با اختلاف ۴ امتیاز از حریف عقب افتاد اما مهرگان در زمانی مناسب با گرفتن وقت استراحت نکات لازم را یادآوری شد تا بازیکنان کشورمان بتوانند نه تنها امتیازات عقب افتاده را جبران کنند بلکه از حریف پیش افتاده و این ست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ ببرند. سرویس‌های خوب بازیکنان در این ست باعث شد تا ایران امتیازهای زیادی را کسب کند.

ست دوم در ابتدای بازی هر دو تیم بازی پایاپایی داشتند اما در ادامه استرالیا موفق شد با استفاده از اشتباهات بانوان ایرانی امتیاز گرفته و با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز شود.

ست سوم استرالیا بازی را بهتر شروع کرد اشتباهات فردی بازیکنان در دریافت‌ها در این ست کاملا مشهود بود. مهرگان با گرفتن وقت استراحت نکاتی را یادآور شد. بازیکنان بعد از این استراحت چند ثانیه‌ای توانستند اختلاف را با حریف کمتر کنند. مهسا صابری با سرویس‌هایی که در این ست زد کاملا تیم استرالیا را بهم ریخت. در پایان این ست بازیکنان استرالیا توانستند با بازی خوبی که داشتند ۲۶ بر ۲۴ برنده میدان شوند.

در ست چهارم استرالیا شروع فوق العاده ای داشت و به نظر می‌رسید عزمش را برای برد در این دیدار جزم کرده است. آنها در ابتدای بازی با اختلاف زیاد بازی را پیش بردند. با وجود اینکه مهرگان در این ست بارها دست به تعویض زد اما جوابی نگرفت. در نهایت ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ بازی را واگذار کرد.

برنامه سایر مسابقات امروز به شرح زیر است:

پنجمی:

ویتنام – کره جنوبی، ساعت ۱۳:۳۰

رده بندی:

تایلند – چین تایپه، ساعت ۱۶

فینال:

ژاپن – چین، ساعت ۱۸:۳۰

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار