فوتبال جهان| دیه‌‌گو سیمئونه: مقابل بهترین ختافه، بهترین عملکردمان را در این فصل ارائه کردیم

فوتبال جهان - دیه‌گو سیمئونه سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید عملکرد مردانش را در شب پیروزی ۲ بر صفر در خانه ختافه ستود.

، تیم فوتبال اتلتیکومادرید هفته پنجم لالیگا را با پیروزی ۲ بر صفر مقابل همشهری‌اش ختافه آغاز کرد. روخی بلانکو در این بازی در حالی به لطف گل به خودی بازیکن حریف و گل توماس لمار پیروز شد که ختافه از دقیقه ۶۷ بازی ۱۰ نفره شد. شاگردان دیه‌گو سیمئونه از ۱۵ امتیاز ممکن در این فصل تنها ۸ امتیاز گرفته‌اند اما دو بازی اخیر خود را برده‌اند که یکی از آنها در لیگ قهرمانان بوده و دومی مقابل ختافه.

سیمئونه پس از بازی درباره عملکرد شاگردانش گفت: شاید این بهترین بازی‌مان در لیگ بود. بهترین بازی‌مان در این فصل مقابل رئال مادرید در سوپرجام اروپا بود که در آن در اکثر دقایق بر بازی سوار بودیم. می‌دانستیم که می‌توانیم به ختفاه ضربه بزنیم و به همان شیوه‌ای که تمرین کرده بودیم بازی کردیم. ختافه خطراتی ایجاد کرد اما هیچ موقعیت مسلمی نداشت و ما بازی را کنترل کردیم.

هم دیه‌گو کاستا، هم آنتوان گریزمان دو مهاجم اتلتیکومادرید در این بازی ۹۰ دقیقه حضور داشتند و عملکردشان سیمئونه را راضی کرد.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید گفت: این دو برای ما بازیکنانی کلیدی هستند. زمانی که حریف ۱۰ نفره شد، من می‌خواستم که هر دوی آنها در میدان بمانند چون ختافه از سمت آنها تحت فشار قرار داشت. توماس و کورئا را هم به میدان فرستادم تا تیم‌مان را تقویت کنیم. نیمکت نشینی ژلسون مارتینز؟ کاملاً مسلم است که او در آینده برای ما بازیکن مهمی خواهد بود. باید صبور باشیم. بازی‌های زیادی مانده است و مهم این است که او وقتی بازی می‌کند عملکرد خوبی دارد و اگر به همین شیوه به تمریناتش ادامه دهد، وضعیتش بهتر هم می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار