فوتبال جهان| ارنستو والورده: قراردادم با بارسلونا؟ ممکن است یک سال دیگر تمدید کنم

فوتبال جهان| ارنستو والورده با وجود نزدیک شدن به پایان قراردادش با بارسلونا، نگران تمدید آن نیست.

، ارنستو والورده در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) مقابل جیرونا در هفته پنجم لالیگا، درباره آینده خود و قراردادش که تا پایان فصل جاری اعتبار دارد،گفت: من با بارسلونا قرارداد دارم و این احتمال هست که آن را برای یک سال دیگر تمدید کنم. همین الان هم می‌دانیم که وضعیت لیگ چگونه است و تیم چگونه کار می‌کند. همه چیز خوب به نظر می‌رسد اما ما هنوز در ماه سپتامبر هستیم.

جیرونا فصل را با هدایت اوزه‌بیو ساکریستان خوب آغاز کرده و والورده از این موضوع آگاه است. او ادامه داد: «تیم‌‌های اوزه بیو منتظر نمی‌مانند. او تیم‌هایش را طوری می‌سازد که برای فوتبال بازی کردن به میدان بروند. تیم‌های او بدون پیچیدگی و با ذهنیتی که به آنها می‌گوید چیزی برای از دست دادن ندارند، بازی می‌کنند. من انتظار یک بازی سخت را مقابل جیرونا دارم.

والورده درباره احتمالی استفاده از نیمکت‌نشینانش برای بازی مقابل جیرونا با توجه به بازی‌های فشرده‌ای که بارسا در یکی دو هفته اخیر داشته است، تأکید کرد: بله این درست است که ما چند بازی متوالی داشته‌ایم، سه بازی در ۶ روز. بعد از جیرونا هم باید به مصاف اتلتیک بیلبائو برویم و بعد از آن هم لیگ قهرمانان را داریم. ببینم آیا نیازی به انجام برخی تغییرات می‌شود یا نه.

صدرنشین جدول رده‌‌بندی لالیگا فردا شب از ساعت ۲۲:۱۵ به وقت تهران میزبان همشهری‌اش خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار