فوتبال جهان| جنارو گتوسو: به آتالانتا و گاسپرینی نمی‌شود اعتماد کرد/ قهرمانان کیبوردی فکر می‌کردند ما ۷ بر صفر دودلانژ را می‌بریم!

فوتبال جهان - جنارو گتوسو می‌گوید تیمش نباید فریب وضعیت آشفته فعلی حریف بعدی‌اش را بخورد و آن را دستکم بگیرد.

، جنارو گتوسو، سرمربی تیم فوتبال میلان در نشست خبری پیش از بازی فردا (یکشنبه) تیمش مقابل آتالانتا به پیروزی اخیر شاگردانش مقابل دودلانژ لوکزامبورگ در لیگ اروپا اشاره داشت و گفت: من پیش از آن بازی نگران بودم چون می‌دانستم حریف اتفاقی به این مرحله از لیگ اروپا نرسیده است پس ممکن بود که آنها برای ما دردسرساز شوند. کارتان آسان نیست وقتی که ۹ نفر از بازیکنان ترکیب اصلی‌تان را تغییر می‌دهید اما ما در آن مسابقه می‌توانستیم بهتر کار کنیم اما همه شرایط برای باخت‌مان در آن بازی هم فراهم بود. شاید برخی از قهرمانان کیبوردی (کنایه به کاربران اینترنتی) فکر می‌کردند که قرار است ما آن بازی را ۷ بر صفر ببریم.

گتوسو افزود: حالا می‌توانیم روی بازی مقابل آتالانتا تمرکز کنیم. در مورد این تیم هم می‌توانم بگویم تصادفی نیست که در ۴ سال اخیر به میلان نباخته است چون واقعاً تیم سرسختی است و برای شکست دادنش باید یک عملکرد بی‌عیب و نقص ارائه کنیم. این تیم اگرچه سه باخت متوالی داشته که البته از مدت‌ها پیش رخ نداده است اما برای برگشتن به شرایط عادی انگیزه زیادی دارد. من به این تیم و سرمربی‌اش جان پیرو گاسپرینی اعتماد ندارم چون آنها می‌توانند ۵ بازیکن‌شان را تغییر دهند اما با همان رویکرد همیشگی بازی کنند.

میلان فردا شب از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران میزبان آتالانتا خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار