جام والیبال کنفدراسیون آسیا| بانوان ایران مغلوب کره‌ای‌ها شدند/ عنوان پنجمی پرید

تیم ملی والیبال بانوان ایران که برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی آسیا امروز به مصاف کره جنوبی رفته بود برابر این تیم شکست خورد.

، در ادامه رقابت های AVCCUP امروز(شنبه) دو تیم ملی بانوان ایران و کره جنوبی به مصاف هم رفتند. این دیدار در شرایطی برگزار شد که تیم برنده برای کسب عنوان پنجم وششم فردا رقابت خود را برگزار خواهد کرد. عنوانی که می‌توانست برای ایران رقم بخورد اما متاسفانه تیم ملی بانوان ایران در تقابل با چشم بادامی‌ها نتواست نتیجه بگیرد و با قبول شکست ۳ بر یک این بازی را به پایان برد.

دربازی امروز ملی‌پوشان کشورمان شروع بسیار خوبی داشتند و ست نخست را با نتیجه بسیار عالی ۲۵-۱۲ به سود خود به پایان بردند. بانوان ایران برای نخستین بار در تاریخ مسابقات یک ست را از کره‌ای‌ها بگیرند.

اما در ست دوم کره‌ای نگذاشتند بازی خوب ملی پوشان کشورمان ادامه پیدا کند و در این ست با نتیجه ۲۶-۲۴ پیروز میدان شدند. بازیکنان ایران ست سوم را در حالی آغاز کردند که در این ست سرویس‌های خوبی را به ثمر نرساندند. دریافت‌های خوب کره ای ها نیز باعث شد تا کره‌ای در این ست نیزبا امتیاز ۲۵-۱۶به پیروزی برسند.

ست چهارم نیز کره‌ای ها با سرعت بالای خود نتیجه را به سود خود پیش بردند. در این ست با امتیاز  ۲۵-۱۹ به پیروزی رسیدند.

به این ترتیب تیم ملی والیبال بانوان کشورمان برای کسب عنوان هفتم و هشتم فردا به مصاف استرالیا می‌رود. دو تیم کره جنوبی و ویتنام نیز برای کسب جایگاه پنجم و ششم آسیا به مصاف هم می روند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار