دیدار ملی‌پوشان شطرنج با داورزنی و شهنازی

اعضای تیم‌های ملی شطرنج مردان و بانوان ایران در آستانه اعزام به المپیاد جهانی با معاون وزیر ورزش و دبیرکل کمیته ملی المپیک دیدار کردند.

، تیم‌های ملی شطرنج مردان و بانوان ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های المپیاد جهانی در گرجستان، با محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و همچنین شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک دیدار کردند.

در این دیدارهای جداگانه که مهرداد پهلوان‌زاده رئیس فدراسیون شطرنج نیز حضور داشت، هر دو مسئول رده بالای ورزش کشور برای ملی‌پوشان در مسابقات پیش‌رو آرزوی موفقیت کرده کردند.

شاهرخ شهنازی در بخشی از صحبت‌هایش گفت: شطرنج در بازی‌های آسیایی آینده حضور دارد و از الان خودتان را آماده کنید. بر خلاف آنچه برخی می‌گویند شطرنج ورزش نیست، اتفاقا من معتقدم شطرنج یکی از سخت‌ترین و بهترین ورزش‌هاست که فرد باید خود را از هر لحاظ فکری و جسمی برای موفقیت آماده کند.

تسنیم، تیم مردان ایران با ترکیب پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایی، علیرضا فیروزجا، پویا ایدنی و مسعود مصدق‌پور و تیم بانوان هم با ترکیب سارا خادم‌الشریعه، میترا حجازی‌پور، مبینا علی‌نسب، مطهره اسدی و آناهیتا زاهدی‌فر تا ساعتی دیگر راهی گرجستان خواهند شد.

المپیاد جهانی شطرنج از ۲ تا ۱۲ مهر ماه به میزبانی شهر باتومی در گرجستان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار