ژاله فرامرزیان: اولین مبالغ ۲۷ صدم درصد از مالیات بر ارزش افزودی طی این هفته پرداخت می‌شود

ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در حاشیه جلسه امروز روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش گفت: فدراسیون‌های ورزشی پس از این آیین نامه مالی معاملاتی جدید را دنبال کنند.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان اظهار داشت: اولین مرحله از پرداخت ۲۷ صدم درصد از ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده که با هماهنگی و معرفی فدراسیون‌های ورزشی بود این هفته به حساب ادارات کل استان‌ها واریز می‌شود تا از آن طریق به حساب هیئت‌های ورزشی منتقل شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان افزود: این مبلغ با نظارت فدراسیون‌ها و با توجه به فعالیت‌های هیئت‌های ورزشی هزینه می‌شود که امیدواریم مجموعه فعالیت‌هایی که در این زمینه انجام می‌شود باعث کمک به همگانی شدن رشته‌های مختلف ورزشی شود.

فرامرزیان در خصوص آیین نامه جدید مالی معاملاتی گفت: ابلاغ این آیین نامه به فدراسیون‌ها قبلا یکی از اختیارات وزارت ورزش و جوانان بود که عدم انظباق آن با برخی از قوانین مادر مشکلاتی را بوجود آورده بود. بررسی‌های صورت گرفته در طول یک ماه و نیم گذشته و مطرح شدن آن در شورای معاونین وزارتخانه منجر به اعمال تغییرات مصوبی شد که آیین نامه مالی جدید به فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ شد.

وی در پایان تاکید کرد: در خصوص آیین نامه معاملاتی هم که تلخیصی از قانون معاملات و قانون برگزاری مناقصات و مزایدات است در حال تهیه خلاصه‌ای هستیم که برای آگاهی خزانه دارها به فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ خواهد شد. قطعا از این پس آیین نامه مالی معاملاتی گذشته فاقد اعتبار خواهد بود و فدراسیون‌ها ملزم به پیروی از آیین نامه جدید هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار