فوتبال جهان| سرالکس فرگوسن: اسکولز یکی از بازیکنان بزرگ تاریخ منچستریونایتد است

فوتبال جهان - سرالکس فرگوسن از پل اسکولز تمجید و از او به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستریونایتد یاد کرد.

، سرالکس فرگوسن، سرمربی اسطوره‌ای پیشین منچستریونایتد که دو ماه پیش به دلیل خونریزی مغزی ناگهانی راهی بیمارستان شد و پس از عمل جراحی موفقیت‌آمیز در نهایت از بیمارستان مرخص شد، در مراسم خیریه‌ای که  پل اسکولز شب گذشته (جمعه) برگزار کرد، در پیام ویدئویی در مورد شاگرد پیشین خود گفت: وقتی اسکولز به عنوان یک پسربچه کوتوله ۱۳ ساله به جمع ما پیوست، قدی در حدود یک متر و ۴۷ سانتی‌متر داشت واقعاً شک داشتیم که او بتواند رشد قدی داشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه اسکولز به لحاظ قدی رشد کرد و بازیکنی شد که همه ما دیدیم. انجام بیش از ۷۱۸ بازی، به ثمر رساندن ۱۵۵ گل، دوران حرفه‌ای واقعاً شگفت‌انگیزی است. در ضمن به یاد داشته باشید که او در طول دوران بازیگری‌اش چندین بار دچار مصدومیت شد، در غیر اینصورت او می‌توانست در کنار بازیکنانی همچون رایان گیگز و سربابی چارلتون قرار بگیرد. این به کنار، چه دوران حرفه‌ای و چه گل‌هایی که پل به ثمر رساند، باورنکردنی است.

سرالکس تصریح کرد: اسکولز واقعاً بازیکن بزرگی است و فرقی نمی‌کند که ما در گذشته چقدر بازیکن بزرگ در منچستریونایتد داشته‌ایم، پل هم یکی از آن بازیکنان بزرگ تاریخ باشگاه است و شکی از این بابت نیست. من یکی یا دو مصاحبه از ژاوی، اینیستا و پیرلو خوانده‌ام که همگی اسکولز را به عنوان بهترین بازیکن تمامی ادوار به رسمیت شناخته‌اند و این قابل‌تقدیر است.

فرگی در پایان خاطرنشان کرد: پل! از مراسم خیریه‌ات لذت ببر و متأسفم که نتوانستم که در این مراسم شرکت کنم، خسته نباشی بابت این دوران حرفه‌ای و انسانیت فوق‌العاده‌ات.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار