گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| کنستانتینوف: معروف نتوانست از قدرت جادویی‌اش استفاده کند/ دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود

سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان گفت: وقتی سعید معروف مجبور می‌شود برای پاس دادن به خارج منطقه یک‌سوم بیاید، نمی‌تواند از قدرت جادویی‌اش استفاده کند.

خبرنگار اعزامی از بلغارستان، پلامن کنستانتینوف، سرمربی تیم ملی بلغارستان پس از پیروزی ۳ بر صفر شاگردانش مقابل ایران در مرحله دوم مسابقات والیبال قهرمانی جهان اظهار داشت: انتظار پیروزی را داشتم ولی فکر نمی‌کردم ۳ بر صفر برنده شویم. ما در مسابقه نخست در مرحله گروهی، طوری مقابل ایران بازی کردیم که هرگز در شراط معمولی نمی‌توانستیم اینقدر پر اشتباه باشیم. ما ۲۲ اشتباه در سرویس و ۱۱ خطا در حمله داشتیم که خیلی زیاد است.

وی ادامه داد: در مسابقه امشب اما خطای سرویس بسیار کمی داشتیم که کلید برتری ما بود. من از سرویس‌های همه بازیکنان راضی نیستم، ولی اسکریموف فوق‌العاده بود. او ۲۵ سرویس زد که ۳ تای آن خطا و ۷ سرویس منجر به امتیاز شد. من می‌دانیم که بقیه بازیکنان هم می‌توانند مثل او خوب سرویس بزنند.

کنستانتینوف در مورد نقطه ضعف تیم ملی ایران گفت: بدون شک، دریافت، نقطه ضعف اصلی ایران بود. وقتی تیم ایران در دریافت خوب عمل نکرد، به دنبال آن نتوانست از نیروی فوق العاده‌ای مثل سعید معروف نیز استفاده کند. من او را خیلی دوست دارم و معتقدم که یکی از نوابغ دنیای والیبال است، اما وقتی او مجبور می‌شود برای پاس دادن به خارج منطقه یک سوم بیاید، نمی‌تواند از قدرت جادویی‌اش استفاده کند.  ما نسبت به صعود به مرحله سوم امیدواریم. کار بسیار سختی پیش‌رو داریم و برای رسیدن به هدف خود می جنگیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار