فوتبال جهان| روایت فرانچسکو توتی از رضایت بازیکن اینتر از لگد زدن به بالوتلی و یک‌دندگی کاپلو

فوتبال جهان - فرانچسکو توتی می‌گوید حرکت جنجالی چند سال پیش او در تقابل با ماریو بالوتلی وحشتناک اما واکنشی به رفتار ناشایست مهاجم سابق اینتر بوده است.

، فرانچسکو توتی اعتراف کرد لگدی که ماه می سال ۲۰۱۰ در جریان باخت یک بر صفر تیم فوتبال رم مقابل اینتر به ماریو بالوتلی زد و به خاطر آن اخراج شد را در جواب توهین او انجام داده بود.

توتی به نشریه دپوبلیکای ایتالیا گفت: میلان وقتی ۱۲ ساله بودم مرا می‌خواست اما آن موقع خانواده من پاسخ منفی داد به خصوص مادرم. او جزو مادران سنتی نسل قدیم است؛ حرف، حرف است و هر چه او می‌گوید باید همان شود. پدرم تا دیر وقت کار می‌کرد و به همین دلیل همیشه این مادرم بود که هوای مرا داشت. او به هیچ شخص دیگری اجازه نمی‌داد که در کار من دخالت کند.

کاپیتان سابق تیم فوتبال رم درباره ضربه معروفش به بالوتلی اظهار داشت: ضربه‌ام به بالوتلی؟ او چند سال بود که با رفتار و کارهایش همه را عصبانی می‌کرد. به من و هواداران رم هم توهین کرد. عصبانیت من از کارهای او روی هم جمع شد و در آن بازی ناگهان منفجر شد. من روی او خطای وحشتناکی کردم و هدفم هم فقط آسیب زدن به او بود اما پس از آن در کمال تعجب بازیکنان اینتر در دفاع از بالوتلی به من پرخاش نکردند. وقتی داشتم از زمین بازی خارج می‌شدم، مایکون (مدافع سابق اینتر) حتی به من گفت «بزن قدش!». به نظرم بالوتلی به خاطر رفتارو کارهایش حتی در نزد بازیکنان اینتر هم حامی نداشت و آنها را رنجانده بود.

توتی سپس به یک اتهام که مدتی به او نسبت داده می‌شد پاسخ داد و گفت: من نمی‌خواستم رم قهرمان شوم؟ این چرند است. اگر رم قهرمان نشد به خاطر محدودیت‌های بودجه‌اش بود نه من. من همیشه می‌‌خواستم قهرمان شوم. می‌گویند اوقات من از پیروزی رم مقابل بارسلونا (یک چهارم نهایی فصل گذشته لیگ قهرمانان) تلخ شد چون در زمین بازی نبودم؟ همیشه یک عده هستند که از شما انتقاداتی کنند، حالا چه خوب بازی کنید چه بد. من خودم می‌دانم که چه احساسی داشتم و هیچ چیزی هم برای اثبات ندارم. بعد از گل اول‌مان خوشحالی نکردم و دلیلش این بود که ما هنوز از بابت پیروزی‌مان مطمئن نشده بودیم. من بعد از گل دوم از جایم بلند شدم،  همینطور پس از گل سوم. من پسرم کریستین را در آغوش گرفتم. آنها که چنین انتقاداتی از من می‌کنند، واکنش‌های بعدی مرا ندیدند.

تنها سرمربی که توتی با او توانست قهرمان سری  A شود فابیو کاپلو بود، کسی که بعضی ویژگی‌های اخلاقی‌اش به مذاق ستاره شماره ۱۰ سابق رم خوش نمی‌آید. توتی درباره او هم اظهار داشت: وقتی شما مخاطب حرف‌های کاپلو باشید، همیشه در اشتباه هستید. او همه چیز را می‌داند اما همیشه همه چیز باید همان چیزی باشد که او می‌گوید. اگر یک کبوتر رد شود و کاپلو بگوید که مرغ دریایی است،کاپلو به شما ثابت خواهد کرد که آن یک مرغ دریایی است. او آدم یک دنده و ایده‌آل گرایی است. حتی می‌توانم بگویم یک دیوانه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار