خیرآبادی: تکرار قهرمانی جوانان وظیفه فدراسیون کشتی را سنگین‌تر می‌کند/ هنوز خبری از برپایی اردوی امیدها نیست

سرمربی تیم کشتی امید فرنگی گفت: قهرمانی دوباره تیم جوانان در جهان مسئولیت فدراسیون کشتی را هم سنگین‌تر می‌کند چرا که با حمایت از این استعدادها می‌تواند آینده کشتی فرنگی را بیمه کند.

جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، با اشاره به قهرمانی فرنگی کاران جوان در مسابقات اسلوواکی اظهار داشت: کسب این عنوان را به کادرفنی تیم ملی و فدراسیون کشتی تبریک می‌گویم. این یک اتفاق بزرگ بود. رسیدن به عنوان قهرمانی سخت است، اما از آن مشکل‌تر، تکرار نتیجه است که تیم جوانان نتیجه سال گذشته را بار دیگر تکرار کرد و این خیلی ارزشمند است. به همین دلیل به حمید باوفا و سایر دوستانی که توانستند این مهم را انجام دهند، تبریکی ویژه می‌گویم. این نتیجه مسئولیت فدراسیون کشتی را هم سنگین‌تر می‌کند چرا که با حمایت از این استعدادها می‌تواند آینده کشتی فرنگی را بیمه کند.

وی ادامه داد: حفظ مدال آوران و کشتی‌گیران با استعداد رده سنی جوانان، این نفرات را به تیم ملی بزرگسالان منتقل می‌کند و در نهایت هم باید در رده سنی بزرگسالان در دو میدان جهانی و المپیک نتیجه گرفت. امیدوارم با این پشتوانه‌های خوب، قطعا در رده سنی بزرگسالان هم نتیجه خواهیم گرفت.

سرمربی تیم ملی فرنگی امید تاکید کرد: به این چیزی که می‌گویم خیلی توجه کنید که مهم این است چند نفر از مدال آوران رده سنی نوجوانان و جوانان درنهایت به تیم بزرگسالان منتقل می‌شوند. حفظ کشتی‌گیران با استعداد این رده‌های سنی کاری بسیار سخت است و برنامه‌ای اصولی را می‌طلبد.

خیرآبادی با اظهار بی‌اطلاعی از زمان برگزاری مرحله جدید تمرینات تیم امید، گفت: قبلا قرار بود از اول مهر دوباره تمرینات مان آغاز شود، اما هنوز هماهنگی‌های لازم برای دعوت از نفرات و تشکیل اردو انجام نشده و در این خصوص چیزی به ما نگفته‌اند. فدراسیون فعلا درگیر مسابقات جهانی جوانان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار