مرحله سوم مسابقات تکواندو گرندپری| حریفان مهدی خدابخشی مشخص شدند

قرعه‌کشی مبارزات وزن ۸۰- کیلوگرم در مرحله سوم مسابقات گرندپری ۲۰۱۸ انجام و مهدی خدابخشی آخرین نماینده کشورمان در این رقابت‌ها رقبای خود را شناخت.

خبرنگار ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله سوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته(چهارشنبه – ۲۸ شهریورماه) در " تائویوان" چین تایپه آغاز و فردا (جمعه - ۳۰ شهریور ماه) به پایان می‌رسد.

فردا و در روز پایانی نیز رقابت‌های اوزان ۸۰- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود که مهدی خدابخشی به عنوان آخرین نماینده ایران می‌باشد.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۰۶:۳۰ تا ۰۹:۳۰ و ۱۰:۳۰ تا ۱۳ (به وقت تهران) و رقابت‌‌های نیمه نهایی و فینال از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵ پیگیری خواهد شد.

مراسم قرعه‌کشی وزن ۸۰- کیلوگرم انجام و برهمین اساس مهدی خدابخشی در اولین دیدار به مصاف «صالح الشراباتی» از اردن دارنده مدال برنز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ و نقره قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ می‌رود و در صورت برتری با برنده دیدار پرتغال و کره‌جنوبی مبارزه می‌کند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت ها G۴ می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار