فوتبال جهان|خولن لوپتگی: شایسته کسب سه امتیاز مقابل رم بودیم/ مودریچ خیلی خوب بود

فوتبال جهان - خولن لوپتگی از نمایشی که تمیش در بازی شب گذشته مقابل رم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ارائه داد، ابراز رضایت کرد.

، خولن لوپتگی که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در اولین بازی خود در گروه G لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۳ بر صفر رم ایتالیا را از پیش‌رو برداشتند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «مووی‌استار» اسپانیا گفت: از پیروزی تیمم مقابل تیمی همچون رم که می‌دانستیم کار را برای ما سخت خواهد کرد، خوشحال هستم.

وی افزود: بازیکنانم عملکرد درستی در زمین از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت‌هایی هم روی دروازه رم خلق کردند. کنار زمین هم عصبی نبودم و تنها پرجنب‌وجوش بودم. می‌دانستیم که اگر از فرصت‌های خود دیر یا زود استفاده نکنیم، حریف‌مان از فرصت‌های بهره لازم را خواهد برد.

سرمربی اسپانیایی کهکشانی‌ها تصریح کرد: ما بازی فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشتیم و شایسته کسب سه امتیاز این دیدار بودیم. در مورد اسفاده از بازیکنانم هم باید بگویم فصل طولانی است و به تک‌تک بازیکنان‌مان نیاز پیدا خواهیم کرد.

لوپتگی در پایان در تمجید از مرد سال فوتبال اروپا خاطرنشان کرد:  لوکا مودریچ هم بازی خیلی خوبی را از خود به نمایش گذاشت، درست است که او در این بازی موفق به گلزنی نشد، اما در تمام نقاط زمین حضور داشت.  

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار