جودو قهرمانی جهان| نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

نماینده جودو کشورمان حریفان خود را در سی و دومین دوره مسابقات جهانی جودو شناختند.

، مراسم قرعه‌کشی سی و دومین دوره مسابقات جهانی جودو امروز(چهارشنبه) در باکو آذربایجان برگزار شد و نمایندگان جودو کشورمان حریفان خود را شناختند.

محمد محمدی بریمانلو نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم جودو ایران به عنوان نخستین جودوکار کشورمان روز شنبه ۳۱ شهریور ماه کار خود را در گروه D  این وزن آغاز خواهد کرد. بریمانلو در گام نخست به مصاف «کیم چول گوانگ» نفر ۱۰۸ رنکینگ جهان از کره‌شمالی خواهد رفت. برنده این دیدار در دور دوم به مصاف «ایشن آمانوف» نفر ۱۲۸ رنکینگ جهان از قرقیزستان خواهد رفت. بریمانملو در حال حاضر در جایگاه ۱۵ رنکینگ وزن ۷۳- کیلوگرم قرار دارد.  در این وزن ۸۲ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت.

سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان نیز روز یکشنبه اول مهرماه رقابت‌های خود را روی تاتامی باکو آغاز خواهد کرد. ملایی به عنوان نفر نخست رنکینگ این وزن در سید یک رقابت‌ها قرار داردو کار خود را  در گروه  A  پس از استراحت در دور نخست آغاز خواهد کرد. ملایی در دور دوم به مصاف "اتینه برایند" نفر هجدهم رنکینگ جهان از کانادا آغاز خواهد کرد.

ملایی در صورتی برتری در مقابل جودوکار کانادایی با برنده دیدار جودوکارانی از ایسلند و کنگو پیکار خواهد کرد. در این وزن ۶۵ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت.

اما جواد محجوب آخرین نماینده جودو ایران رقابت‌ها خود را روز چهارشنبه ۴ مهرماه برگزار خواهد کرد. محجوب با جایگاه دهم رنکینگ جهان کار خود را در گروه C پس از استراحت در دور نخست با برنده جودوکارانی از اکوادور و تاجیکستان آغاز خواهد کرد. در این وزن نیز ۴۱ جودوکار به رقابت خواهند پرداخت.

هدایت جودوکاران کشورمان در این مسابقات برعهده محمد منصوری خواهد بود و در کنار او آندره و محسن ذکریا نیز به عنوان مربی حضور خواهند داشت.

سی و دومین دوره مسابقات جهانی با حضور ۷۵۸ جودوکار از ۱۲۵ کشور جهان از روز پنجشنبه ۲۹ شهریورماه به مدت ۸ روز در سالن ملی ژیمناستیک باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار