فوتبال جهان| توماس توخل: نتیجه بازی با لیورپول منطقی و درست نیست

فوتبال جهان - توماس توخل معتقد است شاگردانش شایسته شکست برابر سرخپوشان مرسی‌ساید نبوده‌اند.

، توماس توخل در پی شکست ۳ بر ۲ شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش در خانه لیورپول در هفته اول از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در وقت‌های تلف‌شده بازی رقم خورد، گفت: شاید نتیجه پایانی بازی، داستان بازی را به خوبی روایت نکند. ما در  دقایق پایانی بازی پیش از اینکه لیورپول به گل برتری‌اش برسد، موقعیت خوبی داشتیم که یولیان دراکسلر از آن استفاده لازم را نبرد.

سرمربی آلمانی پاری‌سن‌ژرمن تصریح کرد: در نیمه اول عملکرد فوق‌العاده از خود به نمایش گذاشتیم. به نظر من نتیجه این بازی منطقی و درست نیست. درست است که در نیمه اول دو گل دریافت کردیم، اما هرگز اعتماد به نفس‌مان را از دست ندادیم.

وی تصریح کرد: ما با شجاعت و قدرت ذهنی بالایی بازی کردیم و تنها شاید در نیمه دوم کمی به راحتی توپ را از دست دادیم، اما به هر حال اینجا ورزشگاه آنفیلد است و یورگن کلوپ هم سه سالی می‌شود که با این تیم کار می‌کند.

توخل ادامه داد: لیورپول به خوبی حریفش را تحت‌فشار قرار می‌دهد و کار را سخت می‌کند، اما با این وجود ما فرم و شکل خود را از دست ندادیم. ما حتی موفق شدیم نتیجه را با این شرایط به تساوی بکشانیم، اما اوضاع در پایان بازی خیلی دشوار بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار