گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| غفور: هیچ تیمی راحت شکست نمی‌خورد/ در دیدار با فنلاند خوب نبودیم ولی برنده شدیم

امیر غفور، ملی‌پوش تیم ملی والیبال گفت: ما در دیدار با فنلاندخوب بازی نکردیم اما برنده این دیدار شدیم ولی نباید فراموش کنیم که این دیدار می‌توانست یک تجربه بد برای ما باشد.

گزارش خبرنگار اعزامی از بلغارستان، امیر غفور، بازیکن تیم ملی والیبال ایران که برابر فنلاند نمایش خوبی داشت درباره این دیدار گفت: بازی بسیار سختی داشتیم و از این دیدار تجربه خوبی کسب کردیم که نباید دیگر برابر تیم‌هایی برابر فنلاند بازی را آسان بگیریم. هیچ تیمی راحت در والیبال نمی‌بازد و باید در زمین تلاش کرد. ما امروز خوب بازی نکردیم اما برنده این دیدار شدیم ولی نباید فراموش کنیم که این دیدار می‌توانست یک تجربه بد برای ما باشد. اگر در این دیدار شکست می‌خوردیم، قطعا در دور بعد به مشکل می‌خوردیم.

وی در ادامه درباره عملکرد خوب ایران در ست‌های پایان بیان کرد: ست چهارم و پنجم در مجموع عملکرد بهتری داشتیم. سرویس‌های بهتر و کم اشتباه‌تری داشتیم و دریافت فنلاند را دچار مشکل کردیم که به ما در برد کمک کرد.

امیر غفور در پایان درباره مرحله بعدی مسابقات تصریح کرد: از حالا دیگر به مرحله بعدی مسابقات فکر می‌کنیم و می‌خواهیم نمایش‌های بهتری در مراحل بعدی داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار