گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان| حضرت‌پور: می‌خواهیم در میان ۶ تیم برتر باشیم

ملی پوش والیبال ایران می‌گوید با کسب برد در ست پنجم دیدار با فنلاند، بازیکنان ایران دیگر خستگی مسابقه را احساس نمی‌کنند.

خبرنگار اعزامی از بلغارستان، محمدرضا حضرت‌پور، لیبرو تیم ملی والیبال ایران در دیدار با فنلاند درباره این دیدار گفت: واقعا یک دیدار سخت را پشت سر گذاشتیم و فنلاند در توپ گیری بسیار خوب عمل کرد و نمایش خیلی خوبی داشت. بازی رالی‌های طولانی و زیادی داشت و واقعا ما را اذیت کردند اما در نهایت برنده ست پنجم بودیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود درباره این دیدار خاطر نشان کرد: فنلاند در این دیدار ما را اذیت کرد و ما فکر می‌کردیم بازی آسانی داریم اما دیدید که بازی برای ما بسیار سخت شد.

حضرت‌پور در بخش بعدی صحبت های خود درباره خستگی بازیکنان ایران افزود: در برخی دقایق خسته بودیم اما در ست پنجم همه توان خود را گذاشتیم تا به برد برسیم و خدا را شکر که این اتفاق رخ داد و با کسب برد دیگر خستگی را احساس نمی‌کنیم.

ملی پوش والیبال ایران درباره مرحله بعدی مسابقات بیان کرد: از گروه بندی احتمالی اطلاع دقیقی ندارم. تلاش همه ما این است در مرحله بعدی نیز نتایج خوبی بگیریم و در میان ۶ تیم برتر مسابقات حضور داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار