کفاشیان با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال: ایران می‌تواند در جهان بهترین باشد

سرپرست کمیته فوتسال با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال گفت: ایران می‌تواند در جهان هم برترین باشد.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال به همراه کاظم سلیمانی دبیر کمیته فوتسال صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور در مرکز ملی فوتبال، در تمرین ملی پوشان فوتسال حضور یافته و دقایقی با بازیکنان و کادر فنی به گفت‌وگو پرداختند.

در این تمرین محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال گزارشی از روند برنامه‌های اردویی و بازی‌های دوستانه این تیم را به نایب رئیس اول و سرپرست کمیته فوتسال ارائه کرد و مهدی جاوید به نمایندگی از بازیکنان فوتسال نکاتی را درباره وضعیت اردو مطرح کرد.

علی کفاشیان، در دیدار با بازیکنان تصریح کرد: به جامعه فوتسال به خاطر حضور شما که برترین‌ها هستید تبریک می‌گویم. در طول سال‌های مدیریتم در ورزش، معتقدم فوتسال یکی از بهترین تیم‌ها و بازیکنان را دارد و ما قدردان شما بازیکنان و کادر فنی پر تلاش هستیم. باید در حد توانمان از زحمات شما قدرشناسی کنیم و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: با توجه به مشکلات موجود تمام سعی‌مان این است که برنامه‌های فوتسال و دیدارهای تدارکاتی را پیش ببریم تا کادر فنی به اهداف خود برای حضور موفق در رقابت‌های مهم جهانی برسد و بازیکنان آمادگی لازم را داشته باشند.

سرپرست کمیته فوتسال گفت: سعی ما بر این است که لیگ را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم. حضور فعال شما در لیگ و بعد از آن در تیم ملی باعث می‌شود تا فوتسال پویایی داشته باشیم. در سطح آسیا فوتسال در اختیار ما است. در سطح جهان هم سوم هستیم و باید بهتر از این باشیم. فوتسال ما جایگاه این را دارد که در جهان نیز برترین باشد که این برترین بودن با تلاش‌های مستمر شما بازیکنان رخ خواهد داد. در واقع موفقیت فوتسال مرهون تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی است. حضورم در جمع شما به این دلیل است از زحمات‌تان تقدیر و تشکر کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار