الهیدوس: استقلال به دنبال جبران بود/ حسن: با تمرکز زیاد صعود کردیم

۲ بازیکن تیم فوتبال السد قطر به اظهارنظر درباره بازی برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال پرداختند.

و به نقل از روزنامه الوطن قطر، حسن الهیدوس پس از صعود تیم فوتبال السد قطر به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا با کسب نتیجه تساوی برابر استقلال گفت: می‌توانم بگویم که السد شایسته این صعود در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت بود. ما در بازی رفت در زمین حریف و میان‌ هواداران‌شان پیروز شدیم اما در بازی شب گذشته همه چیز به طور مناسب در اختیار ما نبود. تیم استقلال با رویه تهاجمی وارد میدان شد و انتظارش را نیز داشتیم. هر چند از نظر نتیجه برتر از حریف بودیم اما استقلال خودش را نباخت و حتی به دنبال جبران نتیجه بازی رفت بود.

مهاجم تیم فوتبال السد قطر افزود: مهمترین مسئله این بازی صعود السد به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود که به آن دست یافتیم. حتی می‌توانستیم بیشتر از ۲ گل به استقلال بزنیم.

حسن الهیدوس درباره حذف تیم الدحیل با شکست برابر پرسپولیس نیز اظهار داشت: از این اتفاق ناراحت شدیم و تیم السد در ادامه لیگ قهرمانان آسیا پرچم فوتبال قطر را به شایستگی حمل خواهد کرد.

عبدالکریم حسن، دیگر بازیکن تیم فوتبال السد قطر نیز اظهار داشت: این صعود را به هواداران السد به خاطر حمایت همه‌جانبه‌شان از ما تبریک می‌گویم. بازی برابر استقلال بسیار سخت بود زیرا حریف چیزی برای از دست‌دادن نداشت. با تمرکز زیاد توانستیم به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابیم. پیش از بازی نوعی ترس به خاطر نتیجه بازی رفت وجود داشت اما با تلاش و تمرکز توانستیم به جواز صعود دست پیدا کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار