احمد نوراللهی: برای پیروزی همدل بودیم/ بازیکنان پرسپولیس باید به هواداران افتخار کنند

احمد نوراللهی گفت که بازیکنان پرسپولیس باید به هواداران این تیم افتخار کنند.

خبرنگار ورزشی ، احمد نوراللهی پس از صعود پرسپولیس به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا با برتری ۳ بر یک مقابل الدحیل قطر گفت: همه مدیران، کادر فنی و بازیکنان همدل بودیم که دل هواداران را شاد کرده و به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

وی با تمجید از استقبال پرشور هواداران پرسپولیس گفت: بازیکنان واقعاً باید به این هواداران افتخار کنند. تیمی که این هواداران خوب را دارد که تا دقیقه ۹۵ تشویق می‌کنند و باعث می‌شوند با انرژی بیشتری در زمین بدویم. آن هم در شرایطی که تیم باید سه گل بزند و به بازی برگردد. خدا را شکر پیروز شدیم و به نیمه‌نهایی صعود کردیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره مصاف این تیم مقابل السد قطر در مرحله نیمه‌نهایی تصریح کرد: بازی این تیم مقابل السد هنوز تمام نشده است. امیدوارم استقلال، نماینده ایران مقابل السد موفق باشد.

نوراللهی با اشاره به مشکلات باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم ما با مشکلات زیادی از جمله کمبود بازیکن و محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی دست و پنجه نرم می‌کند. باشگاه مشکلات زیادی دارد و مدیران برای حل این مشکلات تلاش می‌کنند. باشگاه باید با طلبکاران قبلی هم تسویه حساب می‌کرد که البته برخی از این مطالبات هم پرداخت شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار