شجاع‌ خلیل‌زاده: مقابل السد تنها ۸ بازیکن داریم؛ خدا به ما رحم کند

شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر به مشکل کمبود بازیکن سرخپوشان در مرحله نیمه نهایی اشاره کرد.

خبرنگار ورزشی ، شجاع خلیل‌زاده درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل الدحیل و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه با مشکل کمبود بازیکن مواجه هستیم و برای دیدار مقابل السد هم ۳ - ۴ بازیکن خود را در اختیار نداریم. امیدوارم خدا به ما رحم کند.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که هنوز صعود السد به مرحله بعد قطعی نشده، چرا از این تیم به عنوان تیم راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی نام برده است، گفت: تا این لحظه السد به مرحله بعد راه‌یافته است. ما هم امیدوار بودیم استقلال به عنوان نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی برسد و با این تیم در نیمه نهایی بازی کنیم. ان‌شاءالله استقلال شرایط بهتری پیدا کند و در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حمایت هواداران این تیم تصریح کرد: در هیچ استادیومی چنین شور و شوقی میان هواداران نمی‌بینیم به مردم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

خلیل‌زاده در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت پرسپولیس برای دیدار رفت مرحله نیمه نهایی تنها ۱۲ بازیکن دارد، خاطر نشان کرد: ما مقابل السد ۱۲ بازیکن در اختیار نداریم بلکه ۸ بازیکن داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار