غیبت مشکوک مربی تراکتورسازی در تمرینات و جلسات/ همه چیز در تبریز مبهم است

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در تمرینات و جلسات این تیم شرکت نمی‌کند.

خبرنگار ورزشی ،‌ در حالی که جان توشاک سرمربی تراکتورسازی بامداد امروز (دوشنبه) پس از حذف این  تیم از جام حذفی و اختلاف نظرهای پیش آمده با مدیران باشگاه تبریزی، ایران را ترک کرده،‌ غیبت کاظم محمودی مربی این تیم نیز در تمرینات مشکوک به نظر می‌رسد.

محمودی که در چند فصل اخیر همواره یکی از ارکان ثابت تیم تراکتورسازی بوده و در پست‌های مختلفی مانند سرپرستی در این باشگاه کار کرده است،‌ در روز دیدار با صنعت نفت و تمرینات این تیم بعد از آن دیدار حضور نداشته است.

مربی تیم تراکتورسازی حتی امروز نیز در جلسه کادرفنی این تیم با علیرضا اسدی،‌ مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی حضور نداشت تا شایعات پیرامون آینده حضور او در باشگاه بیش از پیش مطرح شود.

در همین راستا،‌ خبرنگار تسنیم با کاظم محمودی تماس گرفت اما این مربی در گفت‌و‌گو اعلام کرد ترجیح می‌دهد فعلا در این خصوص صحبتی نداشته باشد و ابتدا باید مدیران باشگاه در این مورد اظهار نظر کنند.

در عکس زیر نیز که مربوط به کادرفنی تراکتورسازی در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان است، مشاهده می‌کنید که کاظم محمودی در میان کادرفنی تراکتورسازی حضور ندارد.

تسنیم در حال حاضر همه چیز در باشگاه تراکتورسازی مبهم است؛ از آینده جان توشاک گرفته تا غیبت دستیار او و مسئولان تراکتورسازی هم سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند.
 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار