جلسات متعدد اسدی بدون اظهارنظر درباره سرمربی تراکتورسازی

مدیرعامل تراکتورسازی روز شلوغی را پشت سر گذاشت.

و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، علیرضا اسدی پس از بازگشت از سفر کاری خود به تبریز امروز جلسات متعددی را با بازیکنان و کادر فنی و همچنین سایر کمیته‌ها برگزار کرد. وی امروز ساعت ۱۱ صبح ضمن حضور در تمرین تیم از نزدیک مسائل پیرامون تیم را بررسی کرد.

اسدی پس از پایان تمرین ابتدا با مربیان سرپرست و اعضای کادر فنی به‌طور خصوصی صحبت کرد و نکات لازم را برای ایجاد همدلی و وفاق بین همه اعضا گوشزد کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی پس از آن جلسه‌ای را با حضور همه بازیکنان تیم برگزار کرد و ضمن برشمردن مسائل اخلاقی و رفتاری و همچنین تکریم و احترام بزرگترها زمینه کسب موفقیت و رسیدن به اهداف مورد نظر را توضیح داد.

وی هواداران و تماشاگران تراکتورسازی را سرمایه‌های گرانقدر این تیم قلمداد کرد و از بازیکنان خواست تا تمام هم و غم خود را برای شاد کردن دل میلیونها انسان عاشق و دوستدار واقعی و دلسوز بگذارند و با اتحاد و همدلی روزهای آلوده به التهاب تغییرات را با موفقیت پشت سر بگذارند.

همه بازیکنان تیم نیز هم‌قسم شدند توان خود را برای پیروزی در بازی‌های بعدی تراکتور مضاعف سازند و هواداران را با نتایج شایسته و درخور خوشحال کنند.

تسنیم سایت تراکتورسازی در حالی این خبر را منتشر کرده که هیچ اشاره‌ای به موضوع سفر توشاک و ابهام در ادامه همکاری او نکرده و از قول اسدی چیزی منتشر نشده است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار