تعیین سرپرست برای فدراسیون قایقرانی/ احتمال ثبت نام مجدد از کاندیداها

با توجه به ابلاغ منع به کارگیری بازنشسته‌ها در فدراسیون‌های ورزشی و همچنین پایان دوره ریاست امینی در فدراسیون قایقرانی، به زودی سرپرست این فدراسیون معرفی خواهد شد.

خبرنگار ورزشی ، مجمع انتخابات فدراسیون قایقرانی در حالی که قرار بود پیش از بازی‌های آسیایی برگزار شود، با تصمیم وزارت ورزش لغو شد اما هنوز تاریخی برای برگزاری این انتخابات اعلام نشده است.

دوره ریاست غلامرضا امینی در فدراسیون قایقرانی ۱۲ مردادماه به پایان رسید. غلامرضا امینی همراه فاطمه حسنی، فرحناز امیرشقاقی، احمد دنیامالی، علیرضا سهرابیان، محسن میلاد و عمران پورعسگر کاندیداهای ریاست فدراسیون قایقرانی هستند. 

با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها همچنین بازنشسته بودن غلامرضا امینی، حضور مجدد وی در انتخابات و فدراسیون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در این باره گفت: انتخابات فدراسیون قایقرانی هم به دلیل قانون منع بکارگیری بازنشستگان با مشکل مواجه شد و باید در مورد آن تدبیر کنیم. احتمالاً ثبت‌نام مجدد برگزار خواهد شد و برای این فدراسیون سرپرست انتخاب می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار