کشتی فرنگی جوانان جهان|۳ پیروزی و ۲ شکست برای نمایندگان کشورمان در مسابقات پنج وزن نخست

نمایندگان کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ شکست شدند.

، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان از صبح امروز در شهر ترنوا کشور اسلواکی آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۳ ، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که تا به اینجا موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ شکست شده‌اند.

* نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند پویا ناصرپور در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر مقابل راماز سیلاگاوا از گرجستان به پیروزی رسید. وی در دیدار بعد با سفرشایف از روسیه مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم بهرام معروف خانی در دور اول با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب حسن محمد از مصر شد. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن ۲۸ نفر به روی باسکول رفتند.

در وزن ۷۷  کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند شاهین عفیفی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب محموداف از قرقیزستان شد. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد. 

در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۳ تچکاسلیدزه از گرجستان را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف یاراشویچ از بلاروس می‌رود. در این وزن ۲۲ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۰ کشتی‌گیر حضور دارند، امین میرزازاده در دور اول با نتیجه ۴  بر یک از سد فاتح بوزکورت از ترکیه گذشت. وی در دیدار بعدی با سارخان ممدوف از آذربایجان کشتی خواهد گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار