مانه: می‌دانیم چطور باید در لیگ قهرمانان بازی کنیم

مهاجم سنگالی سرخپوشان مرسی‌ساید امیدوار است لیورپول عملکرد فصل گذشته خود در لیگ قهرمانان اروپا را این فصل نیز تکرار کند.

، تیم فوتبال لیورپول فصل گذشته با عملکردی دور از انتظار خود را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند و تا آستانه کسب عنوان قهرمانی در این رقابت‌ها پیش رفت، اما در نهایت با نتیجه ۳ بر یک مغلوب رئال مادرید شد و از رسیدن به این عنوان اروپایی باز ماند.

سادیو مانه در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه لیورپول با اشاره به قرعه‌کشی مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان که قرار است امروز برگزار شود، گفت: رسیدن به فینال لیگ قهرمانان نشانه خیلی بزرگی برای ما بود. رسیدن به فنیال لیگ قهرمانان پاداش خوبی برای ما به منظور یادگیری و کسب آن تجربیات بود.

وی افزود: ما فصل گذشته در بازی‌های بزرگی بازی کردیم و می‌دانیم که چطور باید در این رقابت‌ها بازی کنیم. اکنون باید به مانند فصل گذشته در زمین عمل کنیم و تجربیاتی که کسب کرده‌ایم، به ما کمک خواهد کرد.

مانه در پایان خاطرنشان کرد: خیلی زود است که بخواهیم در مورد لیگ قهرمانان و نتیجه‌ای که در آن خواهیم گرفت، صحبت کنیم، اما ما برای همین اینجا هستیم که همیشه تلاش کنیم تا هر چیزی را ممکن کنیم. ما کیفیت لازم برای صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان اروپا را داریم. چرا که نه؟

لیورپول فصل جدید لیگ برتر انگلیس را هم طوفانی آغاز کرده و با ۹ امتیاز صدرنشین لیگ برتر انگلیس است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار