اهواز| پورموسوی: مقابل پرسپولیس فقط سروش برای ما بازی نمی‌کرد/ خوشحالم که خوزستانی‌ها در فوتبال ایران حکومت می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: وقتی می‌گوییم فوتبال خوزستان مهد فوتبال ایران است می‌بینیم که بازیکنان خوزستانی در فوتبال ایران پخش شده‌اند و عملکرد خوبی دارند.

از اهواز، سید سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سایپا، اظهار داشت: عید غدیر را تبریک می‌گویم. مطمئنا بازی فردا یکی از بازی‌های مهم و سخت ما خواهد بود. باتوجه به اینکه سایپا در بازی‌های ابتدایی نتیجه نگرفته بود و با پیروزی برابر پارس جنوبی از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار گرفته‌اند. آنها برای حداقل امتیاز به مصاف ما میدان می‌آیند و این کار را برای ما سخت خواهد کرد و من امیدوارم با دوندگی و تلاش بازیکنان حداکثر امتیاز دیدار فردا را کسب کنیم.

وی ادامه داد: فلسفه این موضوع این است که تیمی که قصد قهرمانی دارد باید به طور میانگین دو امتیاز در هر بازی بگیرد. ما درهر بازی چه داخل و چه خارج از خانه به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم. ولی در بازی مثل مسابقه با استقلال شرایط و جو بازی اجازه نمی‌دهد که برای برد کار کنیم. مقابل نفت مسجد سلیمان برای برد رفته بودیم و مقابل پرسپولیس خوب نبودیم. در کل ما هدفمان سه امتیاز است و در همه مسابقات داخلی و خارج از خانه تلاش می‌کنیم و نشان می‌دهیم که به دنبال پیروزی و ۳ هستیم. بچه‌های ما این قابلیت را دارند که امسال در جمع تیم‌های مدعی باشیم.

پورموسوی‌ در مورد اینکه آیا از عملکرد رفیعی راضی است، یادآور شد: سروش رفیعی یک بازیکن است و ما یک مجموعه هستیم. مقابل پرسپولیس فقط سروش برای ما بازی نمی‌کرد و کل مجموعه ما عملکرد خوبی نداشت. در ۴ بازی ابتدایی ما او جزو بازیکنان تاثیرگذار ما بوده است. این حق را باید به او بدهیم که او تازه به ایران بازگشته و از فضای فوتبال ایران دور بود و در دوان آماده‌سازی ما هم نبوده است. اینکه همه روی سروش زوم کرده‌اند باعث شده این بازیکن تحت فشار قرار بگیرد. اما تا به امروز تمام مسئولیت‌های خود را به خوبی انجام داده است و ما از او کاملا راضی هستیم. سروش هم در زمین موثر بوده و همه تجربه خود را به جوان‌ها داده است. از او و بقیه بزرگترهای تیم تشکر می‌کنم که آنقدر خوب با بازیکنان جوان کار می‌کنند و این نقطه قوت ما است و باعث شدند شرایط خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره حضور رحیم زهیوی در سایپا و انگیزه‌ای که او برای مصاف با تیم سابقش دارد، گفت: امید خالدی هم به عنوان یک فولادی سابق در سایپا حضور دارد. فوتبال همین است. همانطور که آنها انگیزه دارند بازیکنان ما هم انگیزه دارند. امیدوارم این مسئله به حساسیت و زیبایی بازی کمک کنند. خوشحال هستم بچه‌های خوزستان در فوتبال ایران پخش شده‌اند. وقتی می‌گوییم فوتبال خوزستان مهد فوتبال ایران است می‌بینیم که بازیکنان خوزستان در فوتبال ایران پخش شدند و عملکرد خوبی دارند. خوشحالم که خوزستانی‌ها در فوتبال ایران حکومت می‌کنند.

تسنیم،  علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری قبل از بازی با فولاد خوزستان حاضر نشد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار