موضعگیری موجی علیه رونالدو: هرگز ۱۱۲ میلیون صرف خرید بازیکنی ۳۳ ساله نمی‌کردم

مدیر اجرایی پیشین باشگاه یوونتوس می‌گوید اگر او در رأس کار بود، هرگز بازیکن ۳۳ ساله‌ای همچون رونالدو را به خدمت نمی‌گرفت.

، لوچانو موجی در گفت‌وکو با نشریه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا در خصوص پرسروصداترین خرید تابستانی جاری که توسط باشگاه یوونتوس رقم خورد، گفت: رونالدو خرید کمپانی فیات بود. در زمان حضور من در یوونتوس در آستانه خرید رونالدو بودم. او در آن زمان ۱۸ ساله بود و برای اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد. با کریس قراردادی امضا کردیم و قرار بود ۵ میلیارد لیر ایتالیا به علاوه مارچلو سالاس که قرار بود به او هم یک میلیارد لیر به عنوان غرامت بدهیم را در اختیار اسپورتینگ قرار بدهیم و رونالدو را بگیریم، اما سالاس ترجیح داد تا به ریورپلاته بپیوندد و در همان موقع منچستریونایتد از راه رسید و کریس را به خدمت گرفت.

وی افزود: در آن موقع یوونتوس واقعاً با بحران روبه‌رو بود و ما حتی یک پنی هم نداشتیم. از حیث بازاریابی، جذب رونالدو انتقالی غیرعادی بود. با این حال من هرگز بازیکنی ۳۳ ساله را در ازای چنین رقمی (۱۱۲ میلیون یورو) به خدمت نمی‌گرفتم و هرگز پیش از فروش ایگواین که هنوز هم می‌تواند ۲۰ گل‌زده را برای شما تضمین کند، سراغ به خدمت گرفتن رونالدو نمی‌رفتم. اگر من بودم ایگواین را ۵۰ میلیون یورو می‌فروختم و سپس خرید رونالدو را اعلام می‌کردم.  

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار