گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| مهرپور: انتظارات از بانوان کوراش‌کار بیشتر بود/ هنوز به کسب مدال امیدواریم

سرمربی کوراش بانوان گفت: بانوان ملی‌پوش کوراش کشورمان در رقابت‌های امروز بد کار نکردند، اما متأسفانه تجربه بین‌المللی زیادی ندارند و در مواقع حساس مغلوب کم تجربه‌گی‌شان می‌شوند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی, مهری مهرپور، سرمربی تیم کوراش بانوان گفت: عملکرد کوراش‌کاران بانوان در رقابت‌های هند خیلی بهتر بود، ولی در این بازی‌ها بیش از  ۳۰ کشور آمده‌اند و همه برای طلا می‌جنگند و به همین دلیل جای ریسک نیست. بچه‌های ما امروز (چهارشنبه) بد کار نکردند و تا یک هشتم نهایی پیش آمدند، اما متأسفانه تجربه زیاد بین‌المللی ندارند و در مواقع حساس مغلوب کم تجربه‌گی‌شان می‌شوند. البته عوامل داوری و میزبانی هم روی عملکرد کوراش‌کاران ما بی‌تأثیر نبود.

وی ادامه داد: اردوهای منظمی را پشت سر گذاشتیم و شرایط برای موفقیت و مدال‌آوری بانوان مهیا بود, تمرینات و بدنسازی خوبی داشتیم. استایل بچه‌های ما از حریفان خیلی بهتر است، ولی چون دو رقابت همزمان بانوان داشتیم, نتوانستم هر دو را کوچ کنم و در حالی که کولیوند در مسابقه‌اش از حریف پیش افتاده بود، ولی امتیاز مساوی پایانی حریف، اجازه جبران به نماینده ما نداد.

سرمربی تیم کوراش بانوان اشاره کرد: اگر چه قرعه بچه‌ها خوب نبود، ولی چیزی کم نگذاشتند و باخت آنها برای مسائل روانی بود تا فنی. ما به امید مدال آمده بودیم. فردا وزن ۷۸- کیلوگرم زهرا باقری را داریم که برنز داخل سالن را دارد و به رغم اینکه حریفان خوبی دارد، ولی امیدواریم روی سکو برود و دست خالی بر نگردیم. امیدواریم روز, روز او باشد تا مزد زحمات‌مان را دریافت کرده باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار