تلاش بی‌نتیجه ماتیاس سامر برای انتقال مانژوکیچ به دورتموند

تلاش باشگاه بوروسیا دورتموند برای به خدمت گرفتن مهاجم کروات یووه در تابستان جاری به نتیجه نرسید.

، از زمان جدایی پی‌یر امریک اوبامیانگ از بوروسیا دورتموند که در ماه ژانویه به آرسنال ملحق شد، این باشگاه آلمانی در تلاش برای جذب یک مهاجم جدید بود که در نهایت هم موفق به جذب فرضی پاکو آلکاسر از بارسلونا شد، بازیکنی که کاندیدای پوشیدن پیراهن شماره «۷» زردپوشان وستفالن است.

نشریه «بیلد» آلمان در شماره امروز (چهارشنبه) خود خبر داد که هدف اول سران باشگاه بوروسیا دورتموند در نقل‌وانتقالات تابستانی برای خط حمله خود ماریو مانژوکیچ، مهاجم یوونتوس بوده که در جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم ملی کرواسی هم عملکرد خوبی داشته است‌. در همین راستا حتی مایکل زورک، مدیر ورزشی دورتموند در ماه آوریل با مدیر برنامه‌های این مهاجم ۳۲ ساله مذاکراتی داشته است، اما در نهایت یوونتوس پیشنهاد این باشگاه آلمانی را رد کرده است.

این نشریه همچنین خبر داد حتی ماتیاس سامر که به عنوان مشاور با باشگاه بورسیا دورتموند همکاری می‌کند، سعی کرده تا با توجه به شناختی که از مانژوکیچ در زمان حضورش در باشگاه بایرن مونیخ به عنوان مدیر ورزشی این تیم داشت، او را برای پیوستن به زردپوشان وستفالن متقاعد کند، اما در نهایت یوونتوس مخالفت خود را با این انتقال اعلام کرد.  

مانژوکیچ چهار ساله که سابقه بازی در فوتبال آلمان با پیراهن تیم‌های ولفسبورگ و بایرن مونیخ را در کارنامه‌اش دارد، تا سال ۲۰۲۰ با راه‌راه پوشان تورین قرارداد دارد. گفته می‌شود یوونتوس در تلاش برای تمدید قرارداد این مهاجم کروات است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار