واکنش سرمربی برایتون به حذف جهانبخش و یارانش از جام اتحادیه

سرمربی تیم فوتبال برایتون اعتراف کرد که عملکرد شاگردانش کیفیت لازم را برای به دردسر انداختن حریف‌شان در جام اتحادیه داشته است.

، کریس هاتون سرمربی تیم فوتبال برایتون اَند هاو آلبیون پس از شکست خانگی یک بر صفر مردانش مقابل ساوتهمپتون در جام اتحادیه و حذف از این رقابت‌ها تأکید کرد که با وجود شکست از عملکرد آنها رضایت دارد.

در این بازی که گل دیرهنگام ساوتهمپتون منجر به حذف برایتون در ورزشگاه آمکس شد، علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت و تا پایان در میدان حضور داشت.

هاتون در کنفرانس خبری پس از بازی گفت: من نمی‌توانم بازیکنانم را مقصر بدانم. روند بازی طوری بود که به نظر می‌رسید مساوی می‌شود. ما واقعاً موقعیت‌های خوبی داشتیم و ضربه سر ویکتور شاید بهترین موقعیتی بود که داشتیم. آنها هم یک موقعیت گلزنی داشتند و آن را به گل تبدیل کردند. به نظر می‌رسید که تنها یک چنین موقعیتی قفل دروازه‌ها را می‌شکند و متأسفانه این موقعیت برای آنها به وجود آمد. چیزی که بابتش تأسف می‌خورم این است که بازی داشت به سمت تساوی پیش می‌رفت و انصاف هم این بود که چنین نتیجه‌ای رقم بخورد.

هاتون افزود: من فکر می‌کنم که ما در اکثر دقایق بازی تمرکز و رویکرد درستی داشتیم و بازی هر لحظه می‌توانست به سمتی برود که ما برنده باشیم. من فکر نمی‌کنم که ساوتهمپتون اصلاً مصدومی داشته باشد در حالی که ما به خاطر مشکلات‌مان مجبور بودیم محتاطانه‌تر بازیکنان‌مان را انتخاب کنیم و با این وضعیت باید به بازی شنبه هم فکر می‌کردیم.

برایتون شنبه هفته آینده در چهارمین بازی‌اش در فصل جدید لیگ برتر انگلیس میزبان فولام خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار