نصیرزاده: با بهترین تراکتورسازی تاریخ بازی داریم/ مهاجری یکی از گزینه‌های ماست

مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز از محمدرضا مهاجری به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم فوتبال این باشگاه یاد کرد.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اظهار داشت: برای انتخاب سرمربی در هیئت مدیره باشگاه در حال تصمیم‌گیری هستیم و ان‌شاءالله پس از جمع‌بندی نهایی سرمربی تیم را انتخاب می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «با شخص خاصی هم برای سرمربیگری ماشین‌سازی صحبت کرده‌اید؟»، گفت:  ما سه گزینه نهایی مدنظر ما هستند که قطعاً تا پنجشنبه از بین گزینه‌های‌مان یک نفر را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب می‌کنیم تا در تعطیلات پیش رو تیم زیر نظر سرمربی جدید تمرینات خود را دنبال کند. در این بین یکی از گزینه‌های اصلی ما محمدرضا مهاجری است. 

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی درباره دیدار این هفته تیمش مقابل تراکتورسازی عنوان کرد: ما با بهترین تراکتورسازی تاریخ بازی داریم. این تیم از ابتدای لیگ روز به روز بهتر شده است و الان در بهترین شرایط خود قرار دارد. دنبال این هستیم که در این دیدار نمایش خوبی داشته باشیم و با تمام توان در این دیدار حضور پیدا می‌کنیم. 

نصیرزاده افزود: ما برای دربی تبریز سه بازیکن مصدوم داریم. پیمان بابایی، احمد موسوی و اسماعیل فرهادی بازیکنان مصدوم ما هستند. با تلاش پزشکان تیم سعی می‌کنیم  این بازیکنان  را برای دیدار با تراکتورسازی آماده کنیم. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار