دعوت پیکه از پوگبا برای بازی در بارسلونا

مدافع میانی آبی‌و‌اناری‌های کاتالونیا از هافبک فرانسوی منچستریونایتد برای بازی در نوکمپ دعوت به عمل آورد.

، در فاصله سه روز مانده به پایان بازار نقل و انتقالات فوتبال اسپانیا، جرارد پیکه از پل پوگبا دعوت کرد که به او در بارسلونا ملحق شود.

با وجود آنکه ژوزه مورینیو، پوگبا را به کاپیتان تیمش (در غیاب والنسیا) تبدیل کرده است، همچنان زمزمه‌هایی در خصوص وجود مشکل میان دو طرف وجود دارد و شایعه احتمال جدایی هافبک فرانسوی از شیاطین سرخ شنیده می‌شود. از بارسلونا به عنوان مشتری اصلی پوگبا یاد می‌شود و خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از رد کردن احتمال خرید پوگبا امتناع کرده است. در همین حال مینو رایولا مدیر برنامه‌های پوگبا هم هفته پیش گفت که شب‌ها از فکر پیدا کردن تیمی جدید برای بازیکن فرانسوی‌اش خواب ندارد.

اکنون جرارد پیکه هم می‌گوید از ورود ستاره سابق یوونتوس به نوکمپ استقبال می‌کند. او گفت: من از آنچه میان پوگبا و مورینیو می‌گذرد خیلی آگاه نیستم. پوگبا بازیکن بزرگی است و در این شکی نیست. ببینیم که آیا او تصمیم به تغییر تیم می‌گیرد یا نه. اگر پوگبا به بارسلونا بیاید خوب می‌شود و ما قطعاً خوشحال می‌شویم اما ما باید به این موضوع که او الان بازیکن منچستریونایتد است توجه کنیم و به قراردادشان احترام بگذاریم.

بارسلونا سال ۲۰۱۵ برای اولین بار تلاش کرد که با پیشنهادی ۸۰ میلیون یورویی پوگبا را از یوونتوس بخرد اما موفق نشد و او در نهایت به منچستریونایتد برگشت. گویا امسال مینو رایولا دوباره پوگبا را به بارسلونایی‌ها پیشنهاد داده کرده است هرچند اریه‌دو برایدا، مدیر اجرایی بارسایی‌ها گفته که بعید است که امسال این باشگاه برای خرید پوگبا اقدام کند.

پیکه ادامه داد: ما تابستان امسال به خوبی تیم‌مان را تقویت کرده‌ایم اما ببینیم در پایان فصل چه اتفاقی رخ می‌دهد. لنگله در حرکات پا به توپ خوب است و او تا الان بازی‌های قابل قبولی برای ما انجام داده است. با این حال باید به او زمان داد جون خیلی جوان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار