گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| قیدی: حواشی ازدواج ما تمرکز همسرم را بهم ریخت/ تصمیم ما ربطی به فدراسیون نداشت

ملی پوش تیراندازی با کمان ایران تاکید کرد که اقدام او برای اعلام خبر ازدواج با براتچی ربطی به فدراسیون نداشته است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مجید قیدی ملی پوش تیر و کمان ایران اظهار داشت: این چند روز خیلی تیر و کمان پرحاشیه شده است. خود شما و چند نفر از خبرنگاران در جریان بودند ما از چندی قبل تصمیم داشتیم خبر ازدواج رسمی خود را اعلام عمومی کنیم. قطعا آشنایی از پیش بود و مقدماتی انجام شده بود اما خودمان تصمیم داشتیم در جریان این بازی‌ها به طور نمادین خبر ازدواجمان را اعلام کنیم.

وی افزود: نمی‌دانستیم که این موضوع با حواشی مربوط به خانم نعمتی مرتبط می‌شود. این خیلی اشتباه است. فکر می‌کنم برخی حتی بیشتر از مدال طلا به دنبال حواشی هستند و فکر می‌کنند. برعکس رسانه‌های خارجی که خیلی مثبت برخورد کردند متاسفانه اقدام ما در داخل ایران خیلی بازتاب مثبتی نداشت.

قیدی تاکید کرد: حواشی این یکی دو روز تاثیر زیادی روی عملکرد همسرم گذاشت و تمرکز او را به هم ریخت و همین موضوع موجب شد چهارم شوم. تیر و کمان ورزش تمرکزی است.

ملی پوش تیر و کمان ایران تاکید کرد: به هیچ عنوان این اقدام ما ربطی به فدراسیون نداشت. ما خودمان تصمیم گرفتیم. رئیس فدراسیون تازه آمده است و برخی با او خصومت دارند به همین خاطر ما را هم زیر سوال می‌برند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار