کین: پیروزی‌مان مقابل منچستریونایتد، حرف معناداری بود

مهاجم انگلیسی تاتنهام می‌گوید پیروزی مقتدرانه تیمش در خانه منچستریونایتد در کورس قهرمانی لیگ برتر حرفی معنادار بوده است.

، هری کین پس از پیروزی ۳ بر صفر تاتنهام در ورزشگاه اولدترافورد که در آن گل نخست تیمش را در دقیقه ۵۰ با یک ضربه سر به ثمر رساند، این برد قاطع را محرکی برای بردن باشگاه به جایگاهی بالاتر دانست. این تحسین‌برانگیز است؛ اینکه به خانه منچستریونایتد بیایی و پیروز شوی آن هم به شیوه‌ای که ما بازی را بردیم که این حرف معناداری است. ما می‌خواستیم فصل را خوب شروع کنیم و کسب ۳ امتیاز از ۳ بازی شروع فوق‌العاده‌ای است.

کین افزود: ما در نیمه اول ما خوب بازی نکردیم اما زمانی که هنوز بازی بدون گل بود، گفتیم که باید ضرباهنگ حرکات‌مان را بالا ببریم. ما اولین گل را زدیم و بعد از آن هم حریف را مجازات کردیم. لوکاس دو گل فوق‌العاده زد و ما تکلیف بازی را مشخص کردیم. این تنها شیوه‌ای است که ما می‌توانیم بازی را ببریم. در سال‌های گذشته ما فصل را خوب شروع نکردیم و مجبور بودیم در تعقیب تیم‌های دیگر باشیم. با این حال ۶ تیم بالای جدول الان واقعاً قوی هستند و شما نباید بگذارید که فاصله‌تان با آنها زیاد شود.

مهاجم انگلیسی سفیدپوشان لندن تأکید کرد: این پیروزی به ما آسودگی خاطر بزرگی می‌دهد و معنای زیادی داشت. ما داریم تلاش می‌کنیم که در تاتنهام تاریخ خودمان را بنویسیم. ما مانند یونایتد و چلسی جزو تیم‌های رده بالای جدول نبوده‌ایم اما در چند سال اخیر عملکرد خوبی داشته‌ایم اما باز هم به جایی که می‌‌خواستیم نرسیدیم. با این حال الان انگیزه و قوای محرک برای بردن باشگاه به جایگاهی بالاتر وجود دارد. تعداد زیادی از بازیکنان ما مدت زیادی کنار هم بازی کرده‌اند و این کمک کننده است. فصلی طولانی پیش رو است و گاهاً مانند آنچه در نیمه اول همین بازی شاهدش بودیم، بازیکنان ما اتحادشان را حفظ کردند. اینها به ما برای کسب عنوان قهرمانی کمک می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار