مصدومیت علی کریمی از همان ناحیه قدیمی

یکی از اتفاقات بازی استقلال و السد مصدومیت علی کریمی پیش از آغاز بازی بود.

خبرنگار ورزشی ، یکی از خریدهای پرحرف و حدیث و جنجالی استقلال در ابتدای لیگ هجدهم علی کریمی بود، بازیکنی که فصل گذشته در سپاهان توپ می‌زد و البته در اواخر فصل دچار مصدومیت شد.

کریمی که در آستانه حضور در تراکتورسازی بود با پیشنهاد استقلال مواجه شد و این در حالی بود که گفته می‌شد از ناحیه کمر دچار مشکل است. کادر پزشکی استقلال در همان زمان اعلام کرد که این بازیکن از مصدومیت رنج می‌برد و این موضوع را به اطلاع مدیران وقت باشگاه رساند اما به هرشکلی که بود این بازیکن به جمع آبی پوشان پیوست و خیلی زود به ترکیب اصلی راه یافت. کریمی البته در بازی‌هایی که به میدان رفت نشان داد که هنوز به آمادگی مطلوب نرسیده و امشب هم در حین گرم کردن پیش از بازی با السد از همان ناحیه کمر دچار مشکل شد و نتوانست به میدان برود. کادرفنی استقلال هم نیومایر را جایگزین او کرد.

اتفاقی که امشب پیش از بازی رخ داد بر ادعای کادر پزشکی استقلال پیش از عقد قرارداد با این بازیکن صحه گذاشت و مشخص شد که علی کریمی از مشکلی قدیمی رنج می‌برد. حال باید دید این بازیکن چه زمانی می‌تواند بار دیگر به ترکیب آبی‌پوشان بازگردد و آیا می‌تواند عصای دست شفر در میانه میدان باشد یا خیر.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار