گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| احدی: احمدی‌صفا تا همین جا هم خوب کار کرد/ امیدوارم حداقل یک مدال کسب کنیم

سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان ابراز امیدواری کرد، این تیم در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی حداقل به یک مدال دست پیدا کند.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، اکبر احدی درباره یک شکست و یک پیروزی برای بوکسورهای ایرانی در روز دوشنبه اظهار داشت: در وزن ۴۹ کیلوگرم امید احمدی‌صفا واقعاً خوب کار کرد. در سبک وزن کارمان همیشه سخت بوده و هست. امید تا همین جا هم عملکرد خوبی داشته و کار بزرگی انجام داده است. بیشتر از این در توان احمدی‌صفا نبود و فعلاً در همین حد است. امیدوارم در مسابقات آتی که در پیش داریم، این جوان بتواند بدرخشد. 

وی افزود: او بوکسور جوانی است که شش هفت ماه است با ما کار می‌کند و اولین میدانی بود که در این سطح تجربه می‌کرد. او در مبارزه با حریف کره شمالی هم خوب کار کرد، اما به‌هرحال شرایط طوری رقم خورد که دست رقیب بالا رفت. 

سرمربی تیم ملی بوکس درباره پیروزی شاهین موسوی برابر حریف سوریه‌ای تصریح کرد: او هم جوان است و مبارزه خیلی خوبی انجام داد. بوکسور سوری خیلی باتجربه بود و موسوی کار آسانی پیش رو نداشت. او باید در دور بعدی با بوکسور ازبکستانی مبارزه کند که قهرمان جهان بوده است.

احدی در پایان گفت: ما الان از سه نفری که به اینجا آوردیم، دو بوکسور را در یک چهارم نهایی داریم. امیدوارم که بتوانیم حداقل یک مدال کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار