گزارش تمرین پرسپولیس| تعجب بازیکنان از هوای خنک ورزشگاه خلیفه / کامیابی‌نیا آماده بازی + تصاویر

تیم فوتبال پرسپولیس، آخرین تمرین خود پیش از بازی با الدحیل را امروز در هوای خنک ورزشگاه خلیفه برگزار شد.

و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز (دوشنبه) خود را از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه خلیفه برگزار کردند. 

* برای حضور در این تمرین با وجود در اختیار بودن اتوبوس، بازیکنان پیاده، راهی ورزشگاه شدند و دو سه دقیقه بعد در رختکن حضور داشتند. آنها زمانی رسیدند که الدحیل هنوز در ورزشگاه حاضر بود.

* بازیکنان به محض حضور در زمین، از خنکی هوا تعجب کردند، حتی با وجود اینکه آمادگی ذهنی داشتند.

* هوای ورزشگاه به قدری خنک بود که بازیکنان خواستند برای بازی، لباس‌های استرچ و پوشیده‌تری داشته باشند که با عرق کردن، سردشان نشود.

* تمرین امروز با گرم کردن زیر نظر مارکو آغاز شد. ایگور هم برای دروازه‌بان‌ها تمرین اختصاصی داشت.

* کمال کامیابی‌نیا که در آخرین تمرین سرخپوشان در تهران غایب بود، در تمرین امروز  سرحال و قبراق‌ و  آماده بازی فرداشب است. 

* مهدی طارمی و محمدرضا خانزاده، دو بازیکن پیشین پرسپولیس با حضور در محل اردوی سرخپوشان با مربیان و بازیکنان این تیم دیدار کردند.

* فوتبال هدفمند، ضربات شروع مجدد، پاسکاری، سانتر، شوتزنی و انتقال بازی و فوتبال، برنامه‌های تمرینی سرخپوشان بود. در بخشی از تمرین هم بوژیدار نقش بازیکنان پا به توپ را داشت و برای بقیه کری می‌خواند.

* در تمرین امروز برانکو روی دو موضوع بیش از هر مسئله‌ای تأکید داشت. او از بازیکنان می‌خواست با تمرکز و آرامش ضربات آخر را با دقت بیشتری بزنند و همچنین تأکید داشت هنگام پاسکاری سریع‌تر کار کنند و زمان کمتری را از دست بدهند تا مانع از پرس حریف شوند. برانکو امروز بیشتر روی تمرینات فاز هجومی متمرکز بود.

* حمیدرضا گرشاسبی و محمدرضا حاجی‌بیگی نظاره‌گر تمرین امروز استقلال بودند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار