گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی|شاهین طبع: وضعیت ارسلان کاظمی مشخص نیست

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: پای ارسلان کاظمی پیچیده و امیدوارم که برای بازی بعد برسد، هر چند که سخت است.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، مهران شاهین‌طبع، سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از پیروزی بر ژاپن و راهیابی ایران به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: در آخرین صحبتی که با پزشک تیم داشتم، ارسلان کاظمی مشغول یخ درمانی بود و منتظریم وضعیت او کامل مشخص شود. پای ارسلان پیچیده و امیدوارم که برای بازی بعد برسد، هر چند که سخت است.

وی در خصوص پیروزی نسبتاً راحت مقابل ژاپن گفت: ما با یک بازی در مرحله گروهی به پلی آف رسیدیم و در مرحله حذفی هیچ حریفی ساده نیست. بازی‌های متعددی در مرحله گروهی نداشتیم ولی تیم ما خوب کار کرد و مستحق پیروزی بود.

سرمربی تیم ملی در خصوص دیدار نیمه نهایی با کره جنوبی و فینال احتمالی با چین تصریح کرد: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و الآن فقط روی نیمه نهایی تمرکز داریم و به چین اصلاً فکر نمی‌کنیم. کره جنوبی ضعف بزرگی که در زیر سبد داشت را با آوردن یک بازیکن خوب آمریکایی پر کرده و امروز بسکتبال بسیار باثباتی را بازی می‌کند. ما هم بازیکنان با تجربه‌ای داریم که شک ندارم در شرایط سخت و حساس بازی‌های خوبی ارائه می‌دهند.

شاهین‌طبع در خصوص نحوه داوری گفت: فکر می‌کنم اینجا داوران برای هر دو طرف خیلی ظریف سوت می‌زنند و یک مقدار نحوه قضاوت با مرحله انتخابی جام جهانی متفاوت است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار