گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| آشوری: باوجود همه نامهربانی‌ها ۸ مدال کسب کردیم

دبیر فدراسیون کاراته گفت: به رغم همه نامهربانی‌هایی که در جریانات مسابقات وجود داشت هشت مدال برای کاروان ورزشی کشورمان صید کردیم تا دل ملت‌مان را شاد کنیم.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محسن آشوری بعد از کسب دو مدال طلا، سه نقره و سه برنز توسط کاروان کاراته ایران در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: به کادر فنی‌، ملی‌پوشان و همه زحمتکشان فدراسیون خسته نباشید می‌گویم، چرا که برای موفقیت در این بازی‌ها زحمات زیادی کشیدند. همان‌طور که قول داده بودیم به دنبال نتایجی بهتر از اینچئون بودیم و همین اتفاق هم افتاد. به رغم همه نامهربانی‌های صورت گرفته در جریان رقابت‌ها و مدال‌هایی که از ما گرفتند، هشت مدال صید کردیم تا دل ملت‌مان را شاد کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به حضور رئیس شورای المپیک آسیا در سالن و همچنین حذف احتمالی کاراته از دوره بعدی بازی‌ها، مدال مسلم سنگین وزن را برای نماینده کویت در نظر گرفتند تا کاراته همچنان در بازی‌های آسیایی حضور داشته باشد و آن را نگه دارند.

دبیر فدراسیون کاراته خاطر نشان کرد: این اتفاقات چیزی از ارزش‌های بچه‌های ما کم نمی‌کند و دیدید چگونه کاراته کاران ما دلیرانه تا پای جان جنگیدند. حتی به رغم اینکه داور رأی به برد حریف کویتی داد، کل سالن برای نماینده ایران دست زد و او را تشویق کردند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار