فتحی: امیدوارم کار السد را در تهران یکسره کنیم/ بدهی‌ها تا ۹ شهریورماه باید پرداخت شود

سرپرست باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد این تیم کار السد قطر را در تهران یکسره کند.

، امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال در گفت‌و‌گوی تلویزیونی درباره دیدار این تیم برابر السد گفت: امروز (دوشنبه) تمام ورزشگاه رنگ ایران را دارد و امیدوارم کار را در تهران یکسره کنیم. تیم ما با لطف خدا و حمایت تماشاگران آماده است و امیدوارم هواداران و حامیان استقلال یک بازی زیبا و یک نتیجه بسیار خوب را ببینند تا در دوحه دیدار آسانی داشته باشیم. همچنین امیدوارم پرسپولیس که تیم بسیار خوبی است، بتواند در دوحه پیروز شود و نمایندگان ایران مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را پشت سر بگذارند تا یک دربی آسیایی در نیمه نهایی داشته باشیم.

وی در باره مشکلات بدهی استقلال و اولتیماتوم کنفدراسیون فوتبال آسیا به این تیم بیان کرد: تا ۹ شهریور باید بدهی‌ها پرداخت شود و ما تلاش می‌کنیم تا آخر هفته بر مشکلات غلبه کنیم. این نوید را به هواداران می‌دهیم که هیچ مشکلی ما را تهدید نخواهد کرد.

سرپرست باشگاه استقلال در ادامه درباره اهمیت حضور تماشاگران تصریح کرد: از لحاظ تماشاگر در آسیا و دنیا ممتاز هستیم و امیدوارم میهمان‌نوازی را به رخ میهمان بکشیم. ناظران و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا با چشمان باز به دنبال بهانه هستند تا ما را از دیدار خانگی و بهره‌مندی از امتیاز میزبانی محروم کنند. من در کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده و دیده‌ام که ۷۸ هزار دلار به دلیل رفتار تماشاگران جریمه شدیم و من واقعاً متاسف شدم که نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان که می‌توانست بدهی‌های ما را برطرف کند، به دلیل لیزر، سیگار، ترقه و غیره جریمه شدیم. امیدوارم حامیان فهیم استقلال تنها تیم را تشویق کنند و بهانه به کسی ندهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار