گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| فرجی: برخی مسائل اجازه نداد طلاهای بیشتری بگیریم

رئیس فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه برخی مسائل اجازه نداد تا تیم ایران به طلاهای بیشتری برسد٬ گفت: حق تیم مردان ایران٬ ۴ نشان طلا بود.

خبرنگار اعزامی ٬ محمدصادق فرجی روز دوشنبه در پایان رقابت‌های کاراته هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که با کسب ۲ طلا٬ ۳ نقره و ۳ برنز برای تیم ایران همراه شد٬ گفت: باید این موفقیت را به مردم کشور و خانواده بزرگ کاراته تبریک بگویم. تیم مردان با برنامه‌ریزی و مراحل آماده‌سازی مناسبی که داشت با قدرت به جاکارتا آمد. تیم مردان ما شایسته کسب چهار طلا بود که متاسفانه روند قضاوت‌ها به گونه‌ای ادامه یافت که در حق امیر مهدی‌زاده و ذبیح‌اله پورشیب اجحاف شد.

رئیس فدراسیون کاراته درباره عملکرد تیم بانوان ایران عنوان کرد: این برای اولین بار است که هر ۴ نماینده تیم بانوان ایران در بازی‌های آسیایی به مدال رسیدند که این مسئله موفقیت ارزشمندی است.

وی با بیان اینکه بازی‌‌های آسیایی برنامه کوتاه مدت فدراسیون کاراته بود٬ گفت: المپیک ۲۰۲۰ هدف اصلی است که پیش از آن در رویدادهای مهمی شرکت خواهیم کرد. اکنون باید برای حضور در قهرمانی جهان که به میزبانی اسپانیا برگزار می‌شود آماده شویم. کاراته از رشته‌های موفق ورزش ایران است و وعده همه ما مدال‌آوری در المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار