گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی| برخواه: سلیمی مردانه جنگید و چند ماه اخیر حال خوبی نداشت/ علی‌حسینی غیرت کرد و نقره گرفت

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان از شاگردانش که موفق شدند مدال طلا و نقره فوق سنگین بازی‌های آسیایی را بگیرند، تمجید کرد.

خبرنگار اعزامی از اندونزی، محمدحسین برخواه پس از قهرمانی و نایب قهرمانی بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: به تمام مردم کشورمان تبریک می‌گویم. مردم ما باید به این دو قهرمان با غیرت افتخار کنند چون عالی کار کردند و باعث خوشحالی مردم شدند.

وی افزود: به هر دو وزنه‌بردار دست مریزاد می‌گویم. بهداد مردانه جنگید. او تمرینات سختی داشت و پرتلاش و قوی ظاهر شد. او امروز هم خوب جنگید. بهداد در چند ماه گذشته حال خوبی نداشت. این را الان که مسابقات تمام شده است، می‌گویم. خدا را شکر می‌کنیم هر دو قهرمان ما خوب کار کردند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در پاسخ به این سؤال که گویا بهداد سلیمی نگران بود و وقتی وزنه می‌زد به هیئت ژوری نگاه می‌کرد تا خطایش اعلام نشود، گفت: شما می‌دانید در چند سال اخیر با بهداد چطور رفتار کردند. در حرکت اول که بهداد روی تخته می‌رفت به او گوشزد کردم حواست باشد داورها منتظر یک آتو هستند تا از تو خطا بگیرند. خدا را شکر که ختم به خیر شد.

برخواه درباره سعید علی‌حسینی هم تأکید کرد: سعید هشت سال از وزنه‌برداری دور بود و زحمت زیادی کشید تا به این جایگاه برسد. او امروز غیرت کرد و نقره گرفت.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که با رفتن بهداد سلیمی چه کسی جایگزین او می‌شود، تأکید کرد: ما علی داودی و چند نفر دیگر را در سنگین وزن داریم و جای نگرانی نیست. در مسابقات قبل به آنها میدان داده‌ایم. امیدوارم که جای ملی‌پوشان را پر کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار